Кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності вітає переможців І туру всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань спеціальностей у 2021/2022 н.р.!
На кафедрі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності економічного факультету з 22.06 по 24.06.2022 року відбулась Атестація здобувачів за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти, що навчались за освітньою програмою «Підприємництво, торгівля та біржові операції», спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність. Студенти 431 та 431 с груп денної форми навчання успішно склали Комплексний (кваліфікаційний) екзамен з фахових дисциплін
З метою імплементації практичної спрямованості в освітній процес 5 травня 2022 року кафедрами бізнесу та управління персоналом і підприємництва, торгівлі та біржової діяльності економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича проведена зустріч із зовнішніми та внутрішніми стейкхолдерами освітніх програм.
Онлайн зустріч за участю стейкхолдера освітньої програми «Економіка та організація бізнесу» спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (рівень вищої освіти – перший ( бакалаврський) Адлер Галиною Миколаївною, заступником керівника напрямку «Деко» торгового центру «Епіцентр».