ГРАФІК КОНСУЛЬТАЦІЙ
ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ «ОБЛІКУ, АНАЛІЗУ І АУДИТУ»
НА І СЕМЕСТР 2016-2017 НАВЧАЛЬНИЙ РІК
Прізвище,ім’я та по-батькові по індивідуальним заняттям по самостійній роботі
день тижня година день тижня година
Ковальчук Тетяна Миколаївна Четвер 1100-1200 середа 1100-1300
Вергун Андрій Іванович понеділок 1400-1500 п’ятниця 1430-1530
Косташ Тетяна Вікторівна середа 1440-1540 понеділок 1130-1230
Никифорак Ірина Іванівна четвер 1030-1130 середа 1200-1300
Михалків Алла Анатоліївна понеділок 900-1100 середа 1430-1530
Зеленська Олена Зінов’ївна понеділок 1030-1130 середа 1200-1300
Біляр Андрій Іванович понеділок 1500-1600 четвер 1200-1300
Танасієва Марина Миколаївна вівторок 1100-1200 середа 1300-1400
Терен Галина Миколаївна понеділок 1230-1330 понеділок 1130-1330
Бонарев Володимир Валерійович четвер 1100-1200 середа 1300-1400
Худик Ольга Богданівна понеділок ІІ т. 1300-1400 Вівторок 1200-1300

НАПРЯМ ПІДГОТОВКИ “ОБЛІК І АУДИТ”
ГР. 491 ТА 492
ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

Прізвище, ім’я та по-батькові Комплексний іспит з фахових дисциплін Захист дипломних робіт на здобуття освітнього рівня «Бакалавр»
Група 491
1. Грицюк Марія Миколаївна 08 червня 12 червня
2. Дарій Алла Петрівна 08 червня 12 червня
3. Лисюк Олександр Вікторович 08 червня 12 червня
4. Мензак Надія Михайлівна 08 червня 12 червня
5. Міхайлик Тетяна Олександрівна 08 червня 12 червня
6. Орловська Неля Вікторівна 08 червня 12 червня
Група 492
1. Васілічішіна Крістіна Михайлівна 08 червня 12 червня
2. Дудка Христина Вікторівна 08 червня 12 червня
3. Кеверо Христина Романівна 08 червня 12 червня
4. Лисак Юлія Валеріївна 08 червня 12 червня
5. Луцан Олег Ігорович 09 червня 13 червня
6. Манзюк Ангеліна Анатоліївна 09 червня 13 червня
7. Перейма Марія Сергіївна 09 червня 13 червня
8. Перейма Аріадна Сергіївна 09 червня 13 червня
9. Петруняк Богдан Георгійович 09 червня 13 червня
10. Рибак Христина Михайлівна 09 червня 13 червня
11. Симоненко Надія Олегівна 09 червня 13 червня
12. Сторожук Ольга Іванівна 09 червня 13 червня
13. Худик Наталія Дмитрівна 09 червня 13 червня
14. Череватова Катерина Сергіївна 09 червня 13 червня

НАПРЯМ ПІДГОТОВКИ “ОБЛІК І АУДИТ”
ГР. 49
1 ТА 492
ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

Прізвище, ім’я та по-батькові Комплексний іспит з фахових дисциплін Захист дипломних робіт на здобуття освітнього рівня «Бакалавр»
Група 491
1. Бідуляк Галина Іванівна 14 червня 16 червня
2. Годованець Тетяна Степанівна 14 червня 16 червня
3. Граб Марія Василівна 14 червня 16 червня
4. Ілку Сергій Іванович 14 червня 16 червня
5. Козолуп Аліса Олександрівна 14 червня 16 червня
6. Максим’юк Ілона Зорянівна 14 червня 16 червня
7. Межловська Тетяна Романівна 14 червня 16 червня
8. Мирончук Тетяна Вікторівна 14 червня 16 червня
9. Савчук Павло Володимирович 14 червня 16 червня
10. Шегета Юлія Миколаївна 14 червня 16 червня
11. Шимко Юлія Григорівна 14 червня 16 червня
Група 492
1. Голянич Владислав Іванович 14 червня 16 червня
2. Громко Анастасія Ярославівна 15 червня 17 червня
3. Заїченко Яна Анатоліївна 15 червня 17 червня
4. Кауля Наталія Вікторівна 15 червня 17 червня
5. Коблюк Юлія Олегівна 15 червня 17 червня
6. Мунтян Даяна Яношівна 15 червня 17 червня
7. Павлюкович Олександра Іллівна 15 червня 17 червня
8. Приймаченко Олена Василівна 15 червня 17 червня
9. Руснак Дмитро Іванович 15 червня 17 червня
10. Ткач Олена Мирославівна 15 червня 17 червня
11. Фисюк Ганна Іванівна 15 червня 17 червня
12. Шерстюк Анна Ростиславівна 15 червня 17 червня
13. Яремійчук Євген Богданович 15 червня 17 червня