Студентка кафедри обліку, аналізу і аудиту – призер Всеукраїнської олімпіади

Староста 5-го курсу економічного факультету Вишиван Богдана повернулась з Дніпра. Достойно представила там університет на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності «Облік і оподаткування». Результат – одержаний диплом ІІІ ступеню.

Детальніше

Випуск магістрів-2018

Вручення дипломів магістра випускникам економічного факультету відбулося на сцені Чернівецького академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської. Цьогорічні випускники отримували дипломи з рук завідувача кафедри, доктора економічних наук, професора Ковальчук Тетяни Миколаївни та першого проректора, доктора фізико-математичних наук, професора…

Детальніше

Присвоєно вчене звання

Колектив кафедри обліку, аналізу і аудиту щиро вітає колегу – кандидата економічних наук Никифорак Ірину Іванівну, з присвоєнням вченого звання доцента. Бажаємо подальших наукових здобутків!

Детальніше

Привітання з Міжнародним днем бухгалтера від студентів 2-курсу кафедри обліку, аналізу і аудиту

Студенти другого курсу спеціальності “Облік і оподаткування” підготували креативне привітання з Міжнародним днем бухгалтера, який святкується 10 листопада по всьому світу.

Детальніше

Відбулась зустріч студентів економічного факультету з представниками аудиторської компанії PricewaterhouseCoopers (PwC)

Студентам факультету, в тому числі кафедри обліку, аналізу і аудиту, випала нагода зустрітися з представниками аудиторської компанії, що входить до Великої четвірки, – PricewaterhouseCoopers (PwC).

Детальніше

Cтуденти 1-курсу спеціальності «Облік і оподаткування» ознайомились з роботою аудитора

Вже на 1 році навчання майбутні фахівці у сфері обліку, оподаткування, аналізу та аудиту знайомляться з роботою практиків. У понеділок така нагода вже традиційно була їм надана у ТОВ «АК Центр професійного аудиту». Сертифікований аудитор, Осачук Людмила Георгівна, розповідала про…

Детальніше

Залучення практиків до навчального процесу на кафедрі обліку, аналізу і аудиту

Студенти третього курсу спеціальності “Облік і оподаткування” переймають практичні навички ведення фінансового обліку безпосередньо від бухгалтера-практика.

Детальніше