Навчання у Норвегії та перспективи спеціальності «Облік і оподаткування»

Студентка магістратури 571 групи Світлана КРУЛІКОВСЬКА ділиться власними враженнями про навчання у Норвегії та перспективи спеціальності «Облік і оподаткування»

Детальніше

Відбулось обговорення проекту освітньої програми «Облік і оподаткування»

12 травня 2022 року відбулось обговорення ПРОЕКТУ освітньої програми «ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ», яка розроблена для підготовки конкурентоспроможних фахівців на ринку праці у сфері обліку, аналізу, аудиту та оподаткування.

Детальніше

Запрошуємо абітурієнтів на День відкритих дверей (он-лайн)

Кафедра Обліку, аналізу та аудиту Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича запрошує абітурієнтів на День відкритих дверей (он-лайн) 14 травня 2022 року о 11.00.

Детальніше

Відкритий діалог на тему: «Фізичні особи підприємці 2022 р. – практична теорія в період воєнного часу»

4 травня 2022 року в 11.30 в рамках вибіркової дисципліни «Облік і оподаткування фізичних осіб» кафедри «Обліку, аналізу й аудиту» для студентів 2-го курсу економічного факультету відбувся відкритий діалог на тему: «Фізичні особи підприємці 2022 р. – практична теорія в період воєнного часу» з практикуючим бухгалтером, Чорною Галиною Вікторівною (@gabo_consulting), випускницею 2014 року кафедри обліку, аналізу та аудиту, яка надає бухгалтерські послуги по всій Україні.

Детальніше

До уваги абітурієнтів!

Шановні друзі! Щиро запрошуємо вас на онлайн-зустріч, присвячену особливостям Вступної кампанії-2022. Ви зможете з першоджерела отримати усю наявну інформацію про вступ до студентської спільноти, дізнатися більше про економічні спеціальності та поставити будь-які питання щодо вступу або навчання на економічному факультеті ЧНУ.

Детальніше

“Професійний статус аудитора адекватний його професійним обов’язкам” (Р.Мауц та Г.Шараф)

Під таким девізом в онлайн форматі відбувся ВІДКРИТИЙ ДІАЛОГ між сертифікованим аудитором АК “АЛЬФА-АУДИТ ЛТД” Іванною МОРОЗ та студентами 4 і 5 курсів спеціальності 071 “Облік і оподаткування” в межах навчальної дисципліни “ОРГАНІЗАЦІЯ ТА МЕТОДИКА АУДИТУ” (викладач к.е.н., доцент Ірина НИКИФОРАК).

Детальніше

Марина Танасієва успішно пройшла курс підвищення кваліфікації «Академічна доброчесність»

Асистент кафедри обліку, аналізу і аудиту Марина Танасієва успішно пройшла курс підвищення кваліфікації «Академічна доброчесність», який розроблений за сприяння Educational Era (студія онлайн освіти) та Американської Ради з міжнародної освіти і курс «Академічна доброчесність в університеті», розроблений за сприяння національного університету «Києво-Могилянська академія», Міжнародного фонду відродження та EhlibUkt.

Детальніше

Доцент кафедри Кузь Василь Іванович успішно виконав програму курсу «Академічна доброчесність: онлайн-курс для викладачів»

Доцент кафедри Кузь Василь Іванович успішно виконав програму курсу «Академічна доброчесність: онлайн-курс для викладачів» (60 годин / 2 кредити ECTS) через платформу масових відкритих онлайн-курсів Prometheus.

Детальніше