Відкритий діалог з фінансовим директором ТОВ «Євроінтербуд»

2.11.2021 р. у студентів 371 та 471 груп спеціальності 071 «Облік і оподаткування» відбувся відкритий діалог з фінансовим директором ТОВ «ЄВРОІНТЕРБУД» Чифуркою Анастасією Василівною, присвячений висвітленню теми «РОЗРАХУНКИ З БЮДЖЕТОМ ЗА ПОДАТКАМИ ТА ОБОВ’ЯЗКОВИХ ПЛАТЕЖАХ: облік та напрямки оптимізації» з навчальної дисципліни «Фінансовий облік» (викладач к.е.н., доц. Косташ Т.В.) – «Правильно сформована облікова політика підприємства – один з основних інструментів оптимізації оподаткування».

Детальніше

Науковий гурток “Аналітик”

Важливим напрямком діяльності наших студентів є наукова робота. 27 жовтня керівник к.е.н., доцент кафедри обліку, аналізу і аудиту Вергун А.І. провів планове онлайн-засідання НАУКОВОГО ГУРТКА “АНАЛІТИК”, на якому відбувся обмін думками щодо актуальності досліджень студентів.

Детальніше

Економічний диспут на тему “Бухгалтерський облік грошових коштів та його вплив на ефективність діяльності суб’єкта господарювання”

26 жовтня 2021 року був проведений економічний диспут на тему “Бухгалтерський облік грошових коштів та його вплив на ефективність діяльності суб’єкта господарювання” з курсу “Фінансовий облік І” в групі 371 спеціальності “Облік і оподаткування” в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича за участі випускниці – головного бухгалтера Буковинської фабрики “Ламель” Митрик Олени Дмитрівни.

Детальніше

Проведено практичне заняття «Визначення суми податку на додану вартість, що підлягає сплаті (перерахуванню) до бюджету або відшкодуванню з нього»

«Податки – це ціна за життя в цивілізованому суспільстві». Під таким девізом 13 жовтня 2021 р. було проведено для студентів групи 371 спеціальності «Облік і оподаткування» практичне заняття «Визначення суми податку на додану вартість, що підлягає сплаті (перерахуванню) до бюджету або відшкодуванню з нього» до теми 4 «Податок на додану вартість» з навчальної дисципліни «Податкова система».

Детальніше

Відбулася урочиста посвята першокурсників кафедри

01.10.2021 року в ТК «Георг Парк» відбулася урочиста посвята першокурсників кафедри «Обліку, аналізу та аудиту». Цьогорічна тематика посвяти у студенти кафедри обліку, аналізу та аудити економічного факультету була «Три бажання бухгалтера»!!! Посвята показала, що три бажання у кожного бухгалтера різні,…

Детальніше

Пройшла зустріч студентів спеціальностей «Облік і оподаткування» та «Фінанси, банківська справа та страхування» з працівниками управління Західного офісу Держаудитслужби України в Чернівецькій області

У рамках співпраці з Державною аудиторською службою України 22 червня 2021 року на економічному факультеті Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича пройшла зустріч студентів спеціальностей 071 «Облік і оподаткування» та 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» з працівниками управління Західного офісу Держаудитслужби України в Чернівецькій області.

Детальніше

Підвищення кваліфікації “Академічна доброчесність в університеті”

Доцент кафедри обліку, аналізу і аудиту Ірина Никифорак успішно пройшла курс підвищення кваліфікації “Академічна доброчесність в університеті”, який розроблено за сприяння Національного університету “Києво-Могилянська академія”, Міжнародного фонду Відродження та ELibUkr.

Детальніше

Відбулись інформаційні збори для студентів щодо змісту етичних академічних норм та проблем їх досягнення

28 травня 2021 року відбулись інформаційні збори для студентів 1 року навчання бакалаврату та магістратури спеціальності 071 “Облік і оподаткування” щодо змісту етичних академічних норм та проблем їх досягнення.

Детальніше