Викладачі і студенти кафедри вітають усіх з Днем вишиванки

Вишиванка – наша національна святиня, це закодоване щастя, доля, життя та воля в орнаменті. Вишиту сорочку, вишитий рушник передають з роду в рід, бережуть як безцінну реліквію…

Детальніше

Привітання з нагоди заснування економічного факультету з 49-річчям та кафедри “Обліку, аналізу та аудиту”

Привітання з нагоди заснування економічного факультету з 49-річчям та кафедри “Обліку, аналізу та аудиту” студентів-випускників та студентів стаціонару.

Детальніше

На кафедрі “Обліку, аналізу і аудиту” пройшов І тур студентської наукової конференції

На кафедрі “Обліку, аналізу і аудиту” економічного факультету відбувся І тур студентської наукової конференції. Виступили з цікавими доповідями студенти 3-го курсу Круліковська Світлана, Палагнюк Яна та 4-го курсу Проскурняк Христина.

Детальніше

Відбулася посвята у студенти кафедри обліку, аналізу і аудиту

П’ятниця, 27 вересня для студентів та викладачів кафедри обліку, аналізу і аудиту був особливий день. Одразу після пар всі гуртом вирушили в Георг Парк (Тарашани) для святкування кафедральної посвяти. Під “приціл” потрапили не лише студенти першого курсу, але й третього…

Детальніше

ЗНО для магістрів: вхід в електронний кабінет

Щоб дізнатися місце і час проведення екзаменаційного випробування з іноземної мови для магістрів, потрібно зайти в “Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ”. Доступ до нього – за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, указаним у ньому.

Детальніше