Присвоєно вчене звання

Колектив кафедри обліку, аналізу і аудиту щиро вітає колегу – кандидата економічних наук Никифорак Ірину Іванівну, з присвоєнням вченого звання доцента. Бажаємо подальших наукових здобутків!

Детальніше

Привітання з Міжнародним днем бухгалтера від студентів 2-курсу кафедри обліку, аналізу і аудиту

Студенти другого курсу спеціальності “Облік і оподаткування” підготували креативне привітання з Міжнародним днем бухгалтера, який святкується 10 листопада по всьому світу.

Детальніше

Відбулась зустріч студентів економічного факультету з представниками аудиторської компанії PricewaterhouseCoopers (PwC)

Студентам факультету, в тому числі кафедри обліку, аналізу і аудиту, випала нагода зустрітися з представниками аудиторської компанії, що входить до Великої четвірки, – PricewaterhouseCoopers (PwC).

Детальніше

Cтуденти 1-курсу спеціальності «Облік і оподаткування» ознайомились з роботою аудитора

Вже на 1 році навчання майбутні фахівці у сфері обліку, оподаткування, аналізу та аудиту знайомляться з роботою практиків. У понеділок така нагода вже традиційно була їм надана у ТОВ «АК Центр професійного аудиту». Сертифікований аудитор, Осачук Людмила Георгівна, розповідала про…

Детальніше

Залучення практиків до навчального процесу на кафедрі обліку, аналізу і аудиту

Студенти третього курсу спеціальності “Облік і оподаткування” переймають практичні навички ведення фінансового обліку безпосередньо від бухгалтера-практика.

Детальніше

Першокурсники проявили свої таланти

На конкурсі “Кращі з перших 2018”, що відбувся у залі “Юності Буковини”, студенти першого курсу кафедри обліку, аналізу і аудиту економічного факультету були відзначені в номінації “Найдотепніші”. За умовами конкурсу, студенти кожної кафедри готували своє представлення, танець, а також речетатив про…

Детальніше

Бакалаври-обліковці успішно склали комплексний іспит

Студенти кафедри обліку, аналізу і аудиту, що здобувають рівень бакалавра з напряму підготовки “Облік і аудит” та спеціальності “Облік і оподаткування”, успішно завершили складання комплексного іспиту з фахових дисциплін.

Детальніше