Останні новини

Менеджери 4 курсу продовжили спілкування з керівником підприємства “Сільмаш”

Менеджери 4 курсу продовжили спілкування з керівником підприємства “Сільмаш”. На цей раз Каріна Стромілова провела практичне заняття, присвятивши його проблемі переробки пластикового сміття у м. Чернівці, показавши реальні можливості виготовлення з нього якісної конкурентоспроможної продукції.

Детальніше

Випускниця кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування, власниця SMM-агенції “Dexter Agency” та студенти 1-4 курсу зробили зворушливий відео-подарунок рідній кафедрі

Випускниця кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування Інна Ковіка, власниця SMM-агенції “Dexter Agency” та студенти 1-4 курсу спеціальності “Менеджмент” зробили зворушливий відео-подарунок рідній кафедрі, пригадавши найяскравіші моменти навчання та активного дозвілля.

Детальніше

Викладач економічного факультету успішно завершив Рівень С – «Train-The-Trainers on Ukraine’s EU association»

К.е.н., асист. кафедри економічної теорії, менеджменту та адміністрування Кузьмук Ігор Ярославович успішно завершив Рівень С – «Train-The-Trainers on Ukraine’s EU association» навчання в Громадській Школі Дієвих Практик ЄС (CiSEP), що є модульною навчальною програмою для активних громадян і агентів змін в Україні, та отримав міжнародний сертифікат тренера у сфері модерації та фасилітації процесів, пов’язаних із виконанням Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Детальніше

Викладачі кафедри економічної теорії, менеджменту та адміністрування увійшли до складу журі II (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з економіки

15 лютого у Вищому професійному училищі №3 м. Чернівці відбувся II (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з економіки в якій взяло участь 23 учні 9-11 класів з Чернівецької області та м.Чернівці. Традиційно до складу журі увійшли викладачі кафедри економічної теорії, менеджменту та адміністрування. к.е.н., доц. Сторощук Б.Д, к.е.н., доц. Заволічна Т.Р. та к.е.н., асист. Кузьмук І.Я., а к.е.н., доц. Губатюк І.В. очолив саме журі.

Детальніше