Завершилась зимова Бізнес-школа

От і завершився насичений день, коллектив кафедри економіки підприємства та управління персоналом якісно попрацював і в результаті всі учасники першої зимової БІЗНЕС-ШКОЛИ отримали відповідні сертифікати.

Детальніше

Зимова бізнес-школа

До участі у зимовій бізнес-школі запрошуються учні 10-11 класів. Відвідавши бізнес-школу Ти дізнаєшся, як створити та успішно управляти своїм бізнесом. В рамках роботи бізнес-школи будуть проведені цікаві тренінги, екскурсії та змістовні лекції. Це може бути твоїм першим кроком на шляху…

Детальніше

Флеш-моб «Учні, студенти за освіту в Україні» за підтримки підприємців нашого краю

Флеш-моб «Учні, студенти за освіту в Україні» за підтримки підприємців нашого краю. Це освітньо-патріотичний захід, участь в якому взяли 20 шкіл м. Чернівці, школи м. Заліщики Тернопільської обл. та м. Глибока Чернівецької обл. Організували студенти та викладачі економічного факультету спец….

Детальніше

Щиро вітаємо випускників-магістрів спеціальностей 051 Економіка: Управління персоналом та економіка праці, 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність!!!

Колектив кафедри Економіки підприємства та управління персоналом щиро вітає випускників-магістрів спеціальностей 051 Економіка: Управління персоналом та економіка праці, 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність!!! Сподіваємося, що здобуваючи рівень магістра, Ви не тільки отримали знання, навички та вміння, але стали творчими…

Детальніше

Вітаємо з успішним захистом дипломних робіт рівня освіти – ІІ (Магістр)

Колектив кафедри Економіки підприємства та управління персоналом вітає студентів 676 (підприємництво, торгівля та біржова діяльність) та 651 (управління персоналом та економіка праці) з успішним захистом дипломних робіт рівня освіти – ІІ (Магістр). Бажає успіхів у наступних починаннях!!!

Детальніше

Знайомство студентів 351 групи з роботою ГУС в Чернівецькій області

14 грудня студенти 351 групи спеціальності «Управління персоналом та економіка праці» спільно з Тодорюком Сергієм Івановичем в рамках вивчення дисципліни «Статистика праці» відвідали Головне управління статистики у Чернівецькій області.

Детальніше

Вітаємо!

Відбувся успішний захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук аспіранта кафедри економіки підприємства та управління персоналом ЧНУ В.І. Меглея. Вітаємо!

Детальніше

Вітаємо переможців та учасників чергового етапу олімпіади з дисципліни Економіка праці та соціально-трудові відносини

На базі економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбувся черговий етап факультетської студентської олімпіади з дисципліни Економіка праці та соціально-трудові відносини.

Детальніше

Відбувся черговий етап факультетської студентської олімпіади з предмету Економіка підприємства

27 листопада 2018 року на базі економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбувся черговий етап факультетської студентської олімпіади з предмету Економіка підприємства.

Детальніше

Студенти-економісти разом з учнями двадцяти чернівецьких шкіл влаштували флешмоб

Флешмоб «Молодь за освіту в Україні» за підтримки підприємців нашого краю. Флешмоб покликаний розповісти учням про те, що наша освіта спрямована на успіх. У цьому можна переконатися на прикладі випускників економічного факультету спеціальностей «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та «Управління…

Детальніше