Вітаємо наших випускників!

Колектив Кафедри економіки підприємства та управління персоналом щиро вітає наших найкращих магістрів 2018 з отриманням дипломів! Нехай, дорогі наші, успіх та професійне зростання наповнюють ваше життя! Цікавого, творчого шляху вам… і тільки вперед, тільки вгору!

Детальніше

e-CEE – семінар з дослідження підприємництва для науковців з Центральної та Східної Європи 16-17 квітня, Лодзь, Польща

The European Council of Small Business and Entrepreneurship and Faculty of Economics and Sociology at the University of Lodz are happy to invite you to e-CEE, the entrepreneurship research workshop for researchers from Central and East Europe. We are looking…

Детальніше

Набір до аспірнтури

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича оголошує прийом до АСПІРАНТУРИ для здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальностей 051 Економіка, 071 Облік і оподаткування, 072 Фінанси, банківська справа та страхова діяльність, 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

Детальніше

Захист магістерських робіт: студенти демонструють креативність і професіоналізм

На факультеті триває захист магістерських робіт. Сьогодні, зокрема, перед екзаменаційною комісією звітували випускники спеціальності 076 – Підприємництво, торгівля та біржова діяльність. Молоді фахівці демонструють високий рівень знань та креативний підхід до розв’язання поставлених завдань.

Детальніше

Загальноуніверситетська олімпіада з Економіки праці та соціально-трудових відносин – 2017

Професорсько-викладацький склад кафедри «Економіка підприємства та управління персоналом» на чолі з д.е.н.,проф.. Лопатинським Юрієм Михайловичем висловлює щиру подяку студентам за участь в олімпіаді з дисципліни «Економіка праці та соціально-трудові відносини».

Детальніше

Публічний захист курсових робіт

На кафедрі економіки підприємства та управління персоналом ЧНУ відбувся прилюдний захист курсових робіт з дисциплін «Організація виробництва» та «Організація торгівлі», студентів 4-го курсу бакалаврату спеціальностей «Економіка підприємства» та «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Детальніше

Програма вступного випробування до аспірантури спеціальності 076 “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”

Затверджено програму вступного випробування здобувачів вищої освіти галузі знань 07 – Управління та адміністрування на третій (аспірантський) освітній рівень спеціальність 076 – Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.  Програма включає 3 блоки питань: блок «Економіка підприємства», блок «Підприємництво», блок «Організація торгівлі».

Детальніше

Вийшли друком матеріали науково-практичної конференції “Сталий розвиток місцевих громад: роль економічної освіти та науки”

Вийшли друком матеріали науково-практичної конференції “Сталий розвиток місцевих громад: роль економічної освіти та науки”, яка відбулася 9-10 листопада 2017 р. на базі економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (координатор – кафедра економіки підприємства та управління персоналом) за підтримки…

Детальніше

Участь викладачів кафедри економіки підприємства та управління персоналом у міжнародній програмі наукового стажування!!!

Викладачі кафедри економіки підприємства та управління персоналом к.е.н. Кифяк В.І., к.е.н. Сибирка Л.А. та к.е.н. Водянка Л.Д. взяли участь у міжнародній програмі наукового стажування “Новітні аспекти розвитку підприємництва та системи управління персоналом: проблематика сучасних наукових досліджень, інноваційні методи викладання економічних…

Детальніше