Співпраця із стейкхолдерами як необхідна умова формування сучасного фахівця

23 лютого 2021 р. на кафедрі бізнесу та управління персоналом Економічний факультет ЧНУ ім. Ю.Федьковича відбувся методичний семінар на тему: Співпраця із стейкхолдерами як необхідна умова формування сучасного фахівця.

Детальніше

Прийом до АСПІРАНТУРИ за спеціальністю 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича оголошує прийом до АСПІРАНТУРИ для здобуття вищої освіти ступеня доктора філософії. Кафедра бізнесу та управління персоналом здійснює підготовку фахівців ступеня доктора філософії за спеціальністю 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

Детальніше

Інноваційни практичний досвід у процесі навчання

За підтримки Міністерства освіти та науки України, ГО ,,Платформа інноваційного підприємництва’‘ (YEP), в рамках імлементації дисципліни ,,Інноваційне підприємництво та управління проєктами‘‘ у навчальний процес на економічному факультеті студентами ОП ,,Економіка та організація бізнесу‘‘ під керівництвом доц. Водянки Л.Д. було розроблено та презентовано два стартапи.

Детальніше

Страховий консалтинг – вимога часу чи необхідність в умовах Covid-19

Про нові технології страхування підприємницької діяльності, працівників, майна та багато іншого радо погодилась розказати на парі з дисципліни “Організації консалтингового бізнесу”

Детальніше

Вітаємо

Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича поринув у святкування свого 145 – річчя і цьогоріч з цієї нагоди було нагородежено представників кафедри Бізнесу та управління персоналом

Детальніше

Відкрите заняття з практичними прикладами до 145-річчя ЧНУ ім. Ю. Федьковича

Провела лекцію к. е.н., доцентка кафедри бізнесу та управління персоналом Любов ВОДЯНКА на тему «Система планів у підприємницькій діяльності».

Детальніше

До Дня HR-менеджера тренінг-практикум з Нормування праці

До Дня HR-менеджера тренінг-практикум з Нормування праці від Спеціаліста з управління персоналом та виробництвом ПП «Грандем» для студентів кафедри бізнесу та управління персоналом!

Детальніше