Студенти кафедри ЕП та УП у ТОП – 25 кращих студентів ЧНУ

Найкращі студенти Університету – студенти спеціальності «Управління персоналом» та «Підприємництво, торгівля та бірж. діяльність» економічного факультету! У рейтингу 25 найкращих студентів ЧНУ студенти Кафедри ЕП та УП.

Детальніше

Семінар у рамках проекту ААР/ПРООН “Сталий розвиток сільських територій Чернівецької та Одеської областей”

29-30 травня 2019 року відбувся семінар у рамках проекту ААР/ПРООН “Сталий розвиток сільських територій Чернівецької та Одеської областей”. Проект насамперед спрямований на розвиток інфраструктурних компонентів діяльності громад і реалізується за підтримки Австрійської агенції розвитку (ADC).

Детальніше

Студентка спеціальності Підприємництво,торгівля та біржова діяльність нагороджена за кращу доповідь

18 квітня в Червоній залі ЧНУ ім. Юрія Федьковича була проведена студентська конференція, де студентка 441 групи Сеньовська Яна здобула грамоту за кращу доповідь на Економічному факультеті! Дякуємо за підтримку 3 курсу.

Детальніше

Team building в рамках «Соціологія праці»

Team building в рамках «Соціологія праці». Вікторія Іванівна Кифяк дала «зброю успіху в руки»😅 Практичне відпрацювання командної гри – те, що формує конкурентні переваги підприємців та управлінців ❤

Детальніше

Інтелектуальний бізнес в Україні

Відбувся науковий семінар на тему «Інтелектуальний бізнес в Україні». Лише актуальні, цікаві та перспективні дослідження на кафедрі економіки підприємства та управління персоналом! Доповідач: к.е.н., доц. Любов Водянка.

Детальніше

В науковій бібліотеці ЧНУ ім. Ю. Федьковича відбулася #ГраСвітГромад

11 квітня у приміщенні Наукової бібліотеки ЧНУ ім. Ю. Федьковича відбулася #ГраСвітГромад – це перша українська настільна кооперативна стратегія у жанрі соціального симулятора. Ігрова механіка максимально наближена до реального життя і перемогти у грі можна лише кооперуючись та взаємодіючи.

Детальніше

Студенти кафедри Економіки підприємства та управління персоналом увійшли в Топ -10 учасників Всеукраїнської олімпіади з дисципліни “Економіка підприємства”

Студенти кафедри економіки підприємства та управління персоналом Клим Олександр та Сеньовська Яна 3-5 квітня приймали участь у ІІ турі Всеукраїнської олімпіади з дисципліни “Економіка підприємства” у ДВНЗ “Придніпровська державна академія будівництва та архітектури”.

Детальніше

Участь у міжнародній конференції “High North Dialogue 2019: Business in the Arctic”

4 квітня 2019 року в рамках міжнародної конференції “High North Dialogue 2019: Business in the Arctic” відбулося нагородження команди переможців в конкурсі розробки сценаріїв «Smart-cities на території Крайньої Півночі до 2040 року».

Детальніше

Магістри та викладач кафедри Економіки підприємства та управління персоналом – учасники курсу “Міжнародні перспективи бізнесу та управління Крайньої Півночі”

1-2 квітня 2019 року в рамках курсу “Міжнародні перспективи бізнесу та управління Крайньої Півночі” студенти- магістри економічного факультету ЧНУ (серед яких 2 студентів кафедри економіки підприємства та управління персоналом) взяли участь у побудові сценаріїв розвитку розумних міст Крайньої Півночі.

Детальніше