Розклад оглядових лекцій для студентів 4 курсу кафедри “Економіки підприємства та управління персоналом”

Розклад оглядових лекцій для студентів 4 курсу кафедри “Економіки підприємства та управління персоналом” економічного факультету ЧНУ ім. Федьковичад для денної та заочної форм навчання.

Детальніше

Відбувся методичний семінар для молодих викладачів на тему «Методика викладання лекцій: загальні підходи»

16 травня об 11.30 год. на кафедрі Економіки підприємства та управління персоналом відбувся методичний семінар для молодих викладачів на тему «Методика викладання лекцій: загальні підходи». Доповідач д.е.н., проф. Лопатинський Юрій Михайлович.

Детальніше

Відбулася бінарна лекція для студентів 1 курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та спеціальності «Економіка»

15 травня об 11.30 год. у аудиторії № 68 відбулося бінарне лекційне заняття за участі фінансового консультанта центру біржових технологій Володимира Антонюка та к.е.н., доц. кафедри економіки підприємства та управління персоналом Білик Л.С.

Детальніше

Відбувся методичний семінар на тему «Мотивація студентів до навчання у вищий школі. Результати соціологічного дослідження. Досвід європейських країн»

18 квітня об 11.30 год. на кафедрі Економіки підприємства та управління персоналом відбувся методичний семінар на тему «Мотивація студентів до навчання у вищий школі. Результати соціологічного дослідження. Досвід європейських країн». Доповідачі к.е.н., асист. Тодорюк Сергій Іванович та к.е.н., в.о. доц….

Детальніше

Чергові дипломи….!!!

Розвиток наукової школи аграрного спрямування на кафедрі економіки підприємства та управління персоналом економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича отримав чергове підтвердження своєї вагомості. Дипломи кандидатів економічних наук отримали випускники кафедральної аспірантури Віталій Кіндзерський та Олег Мельник. Тож нехай…

Детальніше

Відбулась зустріч студентів економічного факультету з директором Чернівецького підрозділу Центру місцевого самоврядування

31 березня в стінах економічного факультету ЧНУ ім. Юрія Федьковича відбулася зустрічі студентів першого курсу економічного факультету з метою поглиблення знань з теми: «Сутність, мета і завдання регіональної економічної політики» (курс «Регіональна економіка») з директором Чернівецького підрозділу Центру місцевого самоврядування…

Детальніше

Щиро вітаємо із захистом кандидатської дисертації

Колектив кафедри “ЕКОНОМІКИ ПІДПРИЄМСТВА ТА УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ” щиро вітає свого колегу ПІДГІРНУ ВІРУ СВЯТОСЛАВІВНУ із захистом кандидатської дисертації на здобуття наукового ступеню кандидата економічних наук.

Детальніше

Щиро вітаємо нашу студентку

Економічний факультет щиро вітає Анну-Марію Гіжевську, яка здобула ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі науково-студентських робіт за напрямом “Управління персоналом та економіка праці” (м. Харків ХНЕУ ім. С. Кузнєца).

Детальніше

Відбувся захист звітів виробничої практики студентів 4 курсу

21.03.2017р. відбувся публічний захист звітів виробничої практики студентами спеціальності «Економіка підприємства» з дисципліни «Організація та планування виробництва» та спеціальності «Управління персоналом та економіка праці» з дисципліни «Управління персоналом».

Детальніше

Проведено тренінг на тему “Фізіологія рухового апарату. Раціоналізація трудової діяльності”

У рамках співпраці кафедри Економіки підприємства та управління персоналом та БДМУ проведено тренінг на тему “Фізіологія рухового апарату. Раціоналізація  трудової діяльності” (дисципліна Фізіологія та психологія праці) для студентів 3 курсу кафедри Економіки підприємства та управління персоналом, майбутніх фахівців з управління персоналом.

Детальніше