Засідання онлайн

24.03.2020 відбулося дистанційне засідання кафедри економіки підприємства та управління персоналом. Явка 100%.
Обговорювався, зокрема, рівень виконання бакалаврських робіт, а також досвід дистанційного навчання та ін.

Детальніше

Як коронавірус впливає на економіку світу, Європи та України

Юрій Лопатинський – доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри економіки підприємства та управління персоналом ЧНУ ім. Ю. Федьковича взяв участь у програмі «Після новин» на телеканалі «Чернівецький Промінь»!

Детальніше

Науковий семінар на тему: «Детермінанти підприємницької діяльності»

10 березня 2020 науковий семінар на тему «Детермінанти підприємницької діяльності» був проведений доцентками Кафедри економіки підприємства та управління персоналом Вікторією Кифяк та Любов Водянкою.

Детальніше

Тренінг успішного підприємця

19.02.2020 на кафедру економіки підприємства та управління персоналом економічного факультету ЧНУ завітав успішний підприємець, випускник кафедри, Мирослав Пентелейчук, провів дуже цікавий та інформативний тренінг, про відкриття свого бренду, його підтримку та розвиток.

Детальніше

Методичний семінар від проф. Ю. М. Лопатинського “Методологія HR-інжинірингу”

18 лютого 2020 на кафедрі економіки підприємства та управління персоналом відбувся методичний семінар на тему: “Методологія HR -інжинірингу”.

Детальніше

Практичний досвід від успішного підприємця випускника кафедри Економіки підприємства та управління персоналом

Практичний досвід від успішного підприємця випускника кафедри Економіки підприємства та управління персоналом

Детальніше

Випускники Кафедри ЕП та УП – успішні підприємці та спікери ІІ Зимової бізнес-школи

Провели ІІ ЗИМОВУ БІЗНЕС-ШКОЛУ!!! Спікери поділились своїм досвідом ведення бізнесу, своїми ідеями і селф-трансформаціями. Найбільш пишаємося тим, що гості – в минулому студенти економічного факультету ЧНУ (Студентський Парламент Економічного Факультету). Багатогранність особистості+безперервність креативного розвитку в умовах глобальних трансформацій – це…

Детальніше

Кафедра ЕП та УП – чудовий приклад роботи в команді!

Радію від того, що є частиною тімбілдінгу! Сьогодні провели ІІ ЗИМОВУ БІЗНЕС-ШКОЛУ! Щиро дякуємо нашим ЮНИМ гостям, які знайшли в собі мотивацію прийти, послухати, прийняти участь в обговореннях, попрацювати в групах із зовсім незнайомим оточенням. Далі буде цікавіше…головне зробити перший…

Детальніше