Відбулась “виробнича” екскурсія студентів кафедри економіки підприємства та управління персоналом

Відбулася “виробнича” екскурсія студентів кафедри економіки підприємства та управління персоналом економічного факультету Чернівецького національного університету. Разом із журналістом…

Детальніше

Посвята студентів кафедри економіки підприємства та управління персоналом

Посвята студентів кафедри економіки підприємства та управління персоналом ЧНУ ім. Ю. Федьковича відбулася урочисто, дружно, з особливою атмосферою солідарності студентів та викладачів! Тож до нових звершень, студенти 176 та 151 груп!

Детальніше

Урочиста посвята першокурсників

31 серпня родина кафедри “Економіки підприємства та управління персоналом” поповнилась першокурсниками двох спеціальностей “Управління персоналом та економіка праці” та “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”!!!

Детальніше

Вітаємо із отриманням дипломів спеціаліста

Відбулося урочисте вручення дипломів спеціаліста з Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності кафедри економіки підприємства та управління персоналом Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича.

Детальніше

Вітаємо із отриманням дипломів бакалавра

Вітаємо із отриманням дипломів бакалавра випускників кафедри економіки підприємства та управління персоналом економічного факультету Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича.

Детальніше

Захист бакалаврських робіт спеціальності “Економіка підприємства”

Вітаємо випускників спеціальності “Економіка підприємства” із черговим успішним захистом бакалаврських робіт і присудженням ступеня бакалавра з Економіки підприємства. Бажаємо успіхів у подальших починаннях!!!

Детальніше

ПЕРШИЙ ВИПУСК спеціальності “Управління персоналом та економіка праці”

Вітаємо ПЕРШИЙ ВИПУСК спеціальності “Управління персоналом та економіка праці” із успішним захистом бакалаврських робіт та присудженням ступеня “БАКАЛАВР З УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ ТА ЕКОНОМІКИ ПРАЦІ “!!!!

Детальніше