ЧНУ ім. Ю. Федьковича оголошує прийом до аспірантури та докторантури у 2018 році

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича оголошує прийом до аспірантури та докторантури у 2018 році з такими спеціальностями:

Детальніше

Зустріч студентів із представниками компанії CRH

14 травня 2018 року у 45 аудиторії Економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Кафедрою економіки підприємства та управління персоналом, за підтримки Центру співпраці з підприємствами відбулась зустріч студентів із представниками компанії CRH.

Детальніше

Вітаємо з успішним захистом дисертації нашої колеги

27 квітня 2018 р. у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича відбувся успішний захист дисертації Оксани Буринської на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.03 – економіка та управління національним господарством.

Детальніше

Міжнародна науково-практична відео-конференція «Місто як простір формування і реалізації соціального капіталу: українські та польські візії»

20-21 квітня 2018 р. на базі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Кафедра економіки підприємства та управління персоналом & Кафедра соціології організували Міжнародну науково-практичну Відео-конференцію «Місто як простір формування і реалізації соціального капіталу: українські та польські візії».

Детальніше

Відбувся методичний семінар на тему «Особливості адаптації студентів до навчального процесу в університеті»

03.04.2018 року на кафедрі економіки підприємства та управління персоналом відбувся методичний семінар на тему «Особливості адаптації студентів до навчального процесу в університеті», який проводив к.е.н. Мельник Олег Іванович.

Детальніше

Підвищення професійної спрямованості майбутнього економіста студентів-економістів

Підвищення професійної спрямованості майбутнього економіста, усвідомлення ним своєї діяльності, як неперервного процесу вирішення економічних завдань – є однією з цілей, які ставлять перед собою викладачі кафедри економіки підприємства та управління персоналом.

Детальніше

Вітаємо наших випускників!

Колектив Кафедри економіки підприємства та управління персоналом щиро вітає наших найкращих магістрів 2018 з отриманням дипломів! Нехай, дорогі наші, успіх та професійне зростання наповнюють ваше життя! Цікавого, творчого шляху вам… і тільки вперед, тільки вгору!

Детальніше

e-CEE – семінар з дослідження підприємництва для науковців з Центральної та Східної Європи 16-17 квітня, Лодзь, Польща

The European Council of Small Business and Entrepreneurship and Faculty of Economics and Sociology at the University of Lodz are happy to invite you to e-CEE, the entrepreneurship research workshop for researchers from Central and East Europe. We are looking…

Детальніше

Набір до аспірнтури

Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича оголошує прийом до АСПІРАНТУРИ для здобуття ступеня доктора філософії зі спеціальностей 051 Економіка, 071 Облік і оподаткування, 072 Фінанси, банківська справа та страхова діяльність, 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

Детальніше

Захист магістерських робіт: студенти демонструють креативність і професіоналізм

На факультеті триває захист магістерських робіт. Сьогодні, зокрема, перед екзаменаційною комісією звітували випускники спеціальності 076 – Підприємництво, торгівля та біржова діяльність. Молоді фахівці демонструють високий рівень знань та креативний підхід до розв’язання поставлених завдань.

Детальніше