Вітаємо із отриманням дипломів спеціаліста

Відбулося урочисте вручення дипломів спеціаліста з Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності кафедри економіки підприємства та управління персоналом Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича.

Детальніше

Вітаємо із отриманням дипломів бакалавра

Вітаємо із отриманням дипломів бакалавра випускників кафедри економіки підприємства та управління персоналом економічного факультету Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича.

Детальніше

Захист бакалаврських робіт спеціальності “Економіка підприємства”

Вітаємо випускників спеціальності “Економіка підприємства” із черговим успішним захистом бакалаврських робіт і присудженням ступеня бакалавра з Економіки підприємства. Бажаємо успіхів у подальших починаннях!!!

Детальніше

ПЕРШИЙ ВИПУСК спеціальності “Управління персоналом та економіка праці”

Вітаємо ПЕРШИЙ ВИПУСК спеціальності “Управління персоналом та економіка праці” із успішним захистом бакалаврських робіт та присудженням ступеня “БАКАЛАВР З УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ ТА ЕКОНОМІКИ ПРАЦІ “!!!!

Детальніше

Розклад оглядових лекцій для студентів 4 курсу кафедри “Економіки підприємства та управління персоналом”

Розклад оглядових лекцій для студентів 4 курсу кафедри “Економіки підприємства та управління персоналом” економічного факультету ЧНУ ім. Федьковичад для денної та заочної форм навчання.

Детальніше

Відбувся методичний семінар для молодих викладачів на тему «Методика викладання лекцій: загальні підходи»

16 травня об 11.30 год. на кафедрі Економіки підприємства та управління персоналом відбувся методичний семінар для молодих викладачів на тему «Методика викладання лекцій: загальні підходи». Доповідач д.е.н., проф. Лопатинський Юрій Михайлович.

Детальніше

Відбулася бінарна лекція для студентів 1 курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» та спеціальності «Економіка»

15 травня об 11.30 год. у аудиторії № 68 відбулося бінарне лекційне заняття за участі фінансового консультанта центру біржових технологій Володимира Антонюка та к.е.н., доц. кафедри економіки підприємства та управління персоналом Білик Л.С.

Детальніше

Відбувся методичний семінар на тему «Мотивація студентів до навчання у вищий школі. Результати соціологічного дослідження. Досвід європейських країн»

18 квітня об 11.30 год. на кафедрі Економіки підприємства та управління персоналом відбувся методичний семінар на тему «Мотивація студентів до навчання у вищий школі. Результати соціологічного дослідження. Досвід європейських країн». Доповідачі к.е.н., асист. Тодорюк Сергій Іванович та к.е.н., в.о. доц….

Детальніше