Кафедра бізнесу та управління персоналом економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича готує фахівців за такими освітніми програмами та спеціальностями на денній і заочній формах навчання:
1) Освітній рівень «Бакалавр» (повна та скорочена форма):
«Управління персоналом та економіка праці» спеціальності 051 «Економіка»;
«Економіка та організація бізнесу» спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»;
2) Освітній рівень «Магістр»:
«HR-інжиніринг» (Управління людськими ресурсами) спеціальності 051 «Економіка»;
«Управління бізнес-процесами» спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»;
3) Науково-освітній рівень - підготовка доктора філософії (PhD-програма) за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».
вул. Кафедральна, 2 (14 корпус, ІII поверх, кімната №47)
тел. 50-94-64
e-mail: ep_kafedra@ukr.net, ecoent@chnu.edu.ua

Останні новини

Вітаємо нашу студентку з призовим місцем на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт
Щиро вітаємо Тетяну Паламарюк та її наукового керівника Вікторію Кифяк з високими науковими здобутками - отриманням призового місця на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт 2020-21 з спеціальності «Управління персоналом та економіка праці».
HR School!
Організований захід Кафедрою бізнесу та управління персоналом. "HR School" - це систематизований тренінг, спрямований на формування практичних навичок в управління персоналом від HR-профі.
Студентський погляд на наукові проблеми! Цікаво та актуально!
І етап студентської наукової конференції #чну, проведений на Кафедрі бізнесу та HR.
Відбулося відкрите онлайн засідання кафедри бізнесу та  управління персоналом щодо  прийняття та змін освітніх програм
Трансформація освітніх програм «Економіка та організація бізнесу» та «Управління персоналом та економіка праці», щоб відповідати новим соціальним викликам та вимогам до ведення бізнесу.
Не теорія
В рамках вивчення дисципліни "Інтелектуальний бізнес" магістрантами кафедри бізнесу та управління персоналом були набуті практичні навички з патентування, штрих-кодування та реєстрації торговельної марки.
Співпраця із стейкхолдерами як необхідна умова формування сучасного фахівця
23 лютого 2021 р. на кафедрі бізнесу та управління персоналом Економічний факультет ЧНУ ім. Ю.Федьковича відбувся методичний семінар на тему: Співпраця із стейкхолдерами як необхідна умова формування сучасного фахівця.