Кафедра бізнесу та управління персоналом економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича готує фахівців за такими освітніми програмами та спеціальностями на денній і заочній формах навчання:
1) Освітній рівень «Бакалавр» (повна та скорочена форма):
«Управління персоналом та економіка праці» спеціальності 051 «Економіка»;
«Економіка та організація бізнесу» спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»;
2) Освітній рівень «Магістр»:
«HR-інжиніринг» (Управління людськими ресурсами) спеціальності 051 «Економіка»;
«Управління бізнес-процесами» спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»;
3) Науково-освітній рівень - підготовка доктора філософії (PhD-програма) за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».
вул. Кафедральна, 2 (14 корпус, ІII поверх, кімната №47)
тел. 50-94-64
e-mail: econbup@chnu.edu.ua

Обговорення освітніх програм зі стейкхолдерами
З метою імплементації практичної спрямованості в освітній процес 5 травня 2022 року кафедрами бізнесу та управління персоналом і підприємництва, торгівлі та біржової діяльності економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича проведена зустріч із зовнішніми та внутрішніми стейкхолдерами освітніх програм.
Відбувся науковий семінар на тему: «Сучасні організаційні структури управління : практичні кейси»
28.04.2022 року відбувся науковий семінар на тему: «Сучасні організаційні структури управління : практичні кейси».
Онлайн зустріч за участю стейкхолдера ОП «Економіка та організація бізнесу» Адлер Галиною Миколаївною
Онлайн зустріч за участю стейкхолдера освітньої програми «Економіка та організація бізнесу» спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (рівень вищої освіти – перший ( бакалаврський) Адлер Галиною Миколаївною, заступником керівника напрямку «Деко» торгового центру «Епіцентр».
Науковий семінар “Емоційний інтелект: ментальна основа професійного самовдосконалення”
6 квітня відбувся кафедральний науковий семінар "Емоційний інтелект: ментальна основа професійного самовдосконалення".
Відбулася Зимова бізнес-школа 4.0
Підприємці та управлінці розповіли про бар’єри відкриття власної справи, мотиваційні моменти життя, вплив COViD-19 на розвиток бізнесу, секрети успіху та принципи балансу в житті та бізнесу.
Зимова бізнес школа 4.0
19 лютого 2022 р. відбулася Зимова бізнес-школа 4.0. за організації Кафедри бізнесу та управління персоналом та Кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Економічний факультет ЧНУ ім. Ю.Федьковича.