Круглий стіл “Фінансист – успішний банкір”

Учасники гуртка 29 листопада 2021 р. прийняли участь у круглому столі «Фінансист – успішний банкір» в рамках серії зустрічей, які організовуються кафедрою фінансів і кредиту економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича в особі завідувача Нікіфорова Петра Опанасовича, доцентів Марича Максима Григоровича, Марусяк Наталії Леонідівни та завідувача економічного відділення Фахового коледжу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Гіщук Оксани Стефанівни.

Головними спікерами круглого столу були:

• Сидоряк Сергій Вікторович – директор відділення «Чернівецьке» АТ «Альфа-банк»,
  • Михайлова Лариса Ярославівна – заступник директора регіонального відділення АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ»,
  • Максимюк Вячеслав Віталійович – начальник відділу зарплатних проектів Чернівецької обласної дирекції АТ «Укргазбанк»,
  • Дутка Орися Василівна – персональний менеджер по роботі із заможніми клієнтами в АТ «Ощадбанк».

Нашими гостями було відмічено, що професія банкіра вимагає від фахівця таких якостей як прагматизм, аналітичний склад мислення, компетентність у своїй справі, стратегічне бачення діяльності банку, економіки в цілому, соціальна відповідальність тощо. Цей список є далеко не повний, адже банківська освіта дає змогу реалізуватися практично кожній людині у різноманітних галузях, що є актуальним для випускників як економічного факультету так і фахового коледжу ЧНУ.

Учасники гуртка активно долучилися до круглого столу: задавали цікаві питання, висловлювали думки, черпали безцінний досвід, що стане їм в нагоді при працевлаштуванні.