Оголошує набір учасників у проект «Час на стартап: польський досвід для підвищення підприємницьких здібностей у молоді прикордонного регіону України»

Громадська організація «Центр креативності та інтелектуального розвитку» оголошує набір учасників для участі у проекті «Час на стартап: польський досвід для підвищення підприємницьких здібностей у молоді прикордонного регіону України».

Детальніше

У Мармуровій залі ЧНУ імені Юрія Федьковича відбулась традиційна зустріч цьогорічних вступників з адміністрацією економічного факультету

Вересень для студентів 1-го та 3-го курсів с.ф.н. насичений інформаційними та адаптаційними заходами, націленими на розуміння студентами особливостей навчально-виховного процесу на економічному факультеті.

Детальніше

Розклад настановчої сесії для 4-го курсу 2019/2020 н. р. (заочної форми навчання)

Розклад настановчої сесії для 4-го курсу 2019/2020 навчального року економічного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича заочної форми навчання. Скачати 21.05.2019 року відбудеться попередній захист бакалаврських робіт та реєстрація на ЗНО о 10.00 на кафедрах ЯВКА ОБОВ’ЯЗКОВА!

Детальніше

ВІТАЄМО з днем HR-спеціаліста!

Кожної третьої середи вересня в Україні святкують професійне свято у галузі управління – День HR-спеціаліста! HR-спеціаліст — це головна ланка між працівником і роботодавцем. Від його компетенції, людських якостей, розуміння правил ведення бізнесу залежить і кадрова політика на підприємстві, і кар’єра або навіть доля працівника.

Детальніше

Відкрито конкурс на подання заявок в рамках програми ERASMUS+ в Університет м. Грогінген (Нідерланди)

Участь у конкурсі можуть взяти студенти 2-го, 3-го курсу бакалаврської програми та 5-го курсу магістерської програми.

Детальніше

Відкрито конкурс на подання заявок в рамках програми ERASMUS+ в Університет імені Фрідріха Шіллера (м. Єна, Німеччина)

До участі у конкурсі допускаються: студенти 2-х та 3-х курсів бакалаврської програми та студенти, які навчаються на 1-му році магістерської програми, аспіранти 2-го, 3-го року навчання.

Детальніше

Конкурс на подання заявок в рамках програми ERASMUS+ в Університет Норд (м. Будо, Норвегія)

До участі у конкурсі допускаються студенти, які навчаються на першому році магістратури (5 курс) всіх спеціальностей економічного факультету.

Детальніше

Оголошено 4-й раунд конкурсу есе до проекту «Розуміємо Угоди про асоціацію між ЄС та Україною, Молдовою і Грузією»

Проект «Розуміємо Угоди про асоціацію між ЄС та Україною, Молдовою і Грузією» (http://www.3dcftas.eu/uk) оголосив четвертий раунд конкурсу есе (до 3000 слів) для молоді (до 30 років) з Грузії, Молдови та України на будь-яку актуальну тему, що має відношення до Угоди про асоціацію між їхніми країнами та ЄС.

Детальніше