Австрійські лектори приїдуть читати лекції для студентів економічного факультету

З 01 по 05 липня 2019 р. завідувач кафедри міжнародної економіки доцент Олександр Саєнко відвідав факультет бізнесу, економіки та соціальних наук партнерського Університету м. Грац (Австрія).

Детальніше

Життя і будні кафедри фінансів і кредиту економічного факультету ЧНУ: нові цінності, креатив, партнерські відносини, соціальна відповідальність

Зустрічі із представниками бізнесу та фінансово-кредитних установ: – керівником Клубу молодих підприємців Буковини та мережі склад-маркету «TOR-BA» – Юрієм Пасічником; – власником і керівником Суші клубу «Пан Жа Пан» – Сергієм Ткачуком; – засновником стартапу веб-студії “Brilliant IT” – Юрієм Галіним; – керівником магазину «Горгани», мотузкових парків «Пролаз» та торгової марки «Їdlo» – Іваном Кисилицею; – керівником приватного підприємства у сфері бухгалтерського обліку й аудиту та консультування з питань оподаткування…

Детальніше

У Лодзінському університеті пройшла літня школа з темою дослідження “Соціальні та економічні аспекти мультикультуралізму в Европейському Союзі на прикладі Лодзя”

Широкі можливості та перспективи реалізації власної освітньої траекторії для студентів відкриває Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича. Цьому сприяють налагоджені зв’язки із зарубіжними ЗВО. Так, у Лодзінському університеті (Łódź) на економіко-соціологічному факультеті з 1 по 14 липня 2019 р. успішно пройшла літня школа з темою дослідження “Соціальні та економічні аспекти мультикультуралізму в Европейському Союзі на прикладі Лодзя”.

Детальніше

Розширення міжнародної проектної діяльності економічного факультету в Університеті міста Гранада (Іспанія)

Доцент кафедри економіко-математичного моделювання Верстяк А.В. брав участь в 15-му міжнародному тренінгу навчання персоналу Erasmus+, метою якого був обмін досвідом написання міжнародних проектів та отримання фінансування із фондів Європейського Союзу. В тренінгу брало участь 140 учасників із 35 країн.

Детальніше

Кафедра економіки підприємства та управління персоналом чекає на тебе

Кафедра Економіки підприємства та управління персоналом економічного факультету Чернівецького національного університету чекає на тебе, якщо ТИ мрієш бути справжнім бізнесменом або управлінцем – обирай ефективні спеціальності!

Детальніше

Зустріч студентів-міжнародників із Послом Австралії

Наприкінці навчального року надзвичайний досвід отримали студенти економічного факультету спеціальності «Міжнародні економічні відносини» Чернівецького національного університеті імені Юрія Федьковича після зустрічі з Амбасадором Австралії в Україні Меліссою О’Рурк, яка не тільки розповіла про можливості навчання на сонячному материку, а й відкрила художню виставку “Еволюція: маски Торресової протоки”.

Детальніше

Нагородженя студентів спеціальності “Фінанси, банківська справа та страхування”

Нагородження студентів спеціальності “Фінанси, банківська справа та страхування” економічного факультету за успіхи у навчанні, науковій роботі, спорті, активній громадській діяльності у 2018-2019 навчальному році. Ми щиро раді Вашим успіхам! Ви молодці!

Детальніше

ЗНО для магістрів: вхід в електронний кабінет

Щоб дізнатися місце і час проведення екзаменаційного випробування з іноземної мови для магістрів, потрібно зайти в “Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ”. Доступ до нього – за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, указаним у ньому.

Детальніше

Відбувся 12-ий щорічний молодіжний форум стипендіальної програми “Завтра.ua”

20 червня в Києві відбувся 12-ий щорічний молодіжний форум стипендіальної програми “Завтра.ua” організований фондом Віктора Пінчука. Студентка 421 групи спеціальності «Економічна кібернетика» Собіль Олена стала стипендіанткою даної програми, та була нагороджена на форумі. Олена поділилася з нами своїми враженнями:

Детальніше