Про навчання у Норвегії студентів-фінансистів Ходана Максима та Василинчук Тетяни

Студенти 5-го курсу кафедри фінансів і кредиту економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича спеціальності «Фінанси, банківська справа і страхування» Ходан Максим та Василинчук Тетяна у період з 8 січня по 15 червня 2018 року навчались в Норвегії в університеті NORD по міжнародній студентській програмі «ERASMUS+» за освітньою програмою «Економіка державного сектору», що включала в себе 4 курси:

Детальніше

Програма Study tour to Poland – відкриває горизонти майбутнім міжнародникам

Студентка другого курсу спеціальності «Міжнародні економічні відносини» Ніонелла Сакалош з 11 по 21 травня взяла участь в навчальній програмі Study Tours To Poland, метою якої є активізація студентів з активною громадською позицією з України, Росії, Білорусі та Молдови до участі в навчальних візитах до Польщі.

Детальніше

Ксенія Костеняк на міжнародному форумі здобувала досвід підвищення участі громадян у вирішенні місцевих та загальнонаціональних проблем

21-22 червня студентка першого курсу спеціальності «Міжнародні економічні відносини» Ксенія Костеняк представила м. Чернівці та Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича на Міжнародному форумі активної громади у Києві, присвяченому українським та міжнародним практикам підвищення участі громадян у вирішенні місцевих та загальнонаціональних питань.

Детальніше

Професор кафедри міжнародної економіки Павло Шилепницький взяв участь в IV Східному самоврядно-економічному форумі в Польщі

15-16 червня цього року доктор економічних наук професор кафедри міжнародної економіки Павло Іванович Шилепницький взяв участь в IV Східному самоврядно-економічному форумі, який відбувся в освітньо-конгресовому центрі Люблінського католицького університету в місті Томашів Любельський (Польща). Основним завданням форуму є розвиток транскордонної співпраці між органами місцевого самоврядування, бізнесом та наукою. У заході взяли участь майже 200 представників Польщі, України та Білорусі. Вперше в роботі Форуму взяли участь представники Польського агентства розвитку і…

Детальніше

Івент-заходи кафедри фінансів і кредиту економічного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича у 2017-2018 навчальному році

Викладачами кафедри фінансів і кредиту економічного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича в рамках проекту роуд-шоу (серія публічних зустрічей, в т.ч. екскурсій та майстер-класів із фахівцями-практиками) та навчального курсу «Фінансові основи організації власного бізнесу», протягом 2017-2018 навчальних років для студентів було організовано зустрічі із представниками бізнесу, фінансово-кредитних установ, органів влади, а також екскурсії в комерційні банки, приватні структури та державні інституції.

Детальніше

Вітаємо з успішним захистом бакалаврських робіт!!!

Студенти 4-го курсу спеціальності «Економіка праці та управління персоналом» успішно захистили дипломне дослідження освітнього рівня «Бакалавр». Студенти показали високий рівень аналітичних здібностей та практичних навичок. Бакалаврська робота «управлінців» — це глибокий моніторинг проблем управління персоналом на реальних підприємствах та обґрунтовані рекомендації по їх подоланню! Нових звершень вам, наші дорогі!

Детальніше

Вітаємо студентів спеціальності «Економіка підприємства» та «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» із здобуттям освітнього рівня «Бакалавр»

Вітаємо студентів спеціальності «Економіка підприємства» та «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» із здобуттям освітнього рівня «Бакалавр». Знання та навички у сфері функціонування підприємств: діагностика стану господарюючого суб’єкта, пропозиції удосконалення їх діяльності та розрахунок ефекту були продемонстровані під час здачі державного іспиту та захисту бакалаврських робіт! Перемог вам, самореалізації у всіх починаннях, успіху в подальших досягненнях!

Детальніше

Студенти економічного факультету взяли участь у науковому візиті-обміні в Норвегії

Наприкінці весняного семестру в квітні-травні 2018 року студенти економічного факультету Кійко Олександр, Гарасимів Владислав, Гакман Юлія та Улізько Катерина (спціальність «Міжнародні економічні відносини»), Марина Георгіян та Марина Величко (спеціальність «Менеджмент»), Катерина Рудько (спеціальність «Економіка підприємства») та доцент кафедри фінансів і кредиту Ірина Ткачук перебували в м. Лоренскоґ в пригороді Осло (Норвегія) в рамках наукового візиту-обміну в Інституті доктора філософії Яна-У. Сандала.

Детальніше

Викладач кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування здійснив навчальний візит до Польщі та Німеччини

З 4 по 9 червня в рамках Громадської школи дієвих практик ЄС (Рівень B: Інтелектуальна власність) викладач кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування к.е.н. Кузьмук Ігор Ярославович здійснив інтенсивну навчальну поїздку до Польщі та Німеччини, що завершувала чотиримісячне навчання в Україні в галузі інтелектуальної власності (в контексті Угода про асоціацію ЄС-Україна).

Детальніше