Розпочався норвезький семестр для студентів економічного факультету в Бізнес школі Університету Норд

Студенти-магістри економічного факультету Анастасія Кузнєцова (спеціальність «Міжнародні економічні відносини»), Анастасія Мислюк (спеціальність «Інформаційні технології та моделювання в економіці»), Інна Капітан та Катерина Сироїжко (спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»), Катерина Варварич та Юрій Григоряк (спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування»), розпочали своє семестрове навчання в Бізнес школі Університету Норд (місто Будо, Норвегія) за програмою міжнародної академічної мобільності Ерасмус+.

Детальніше

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Колеги, студентство та партнери! Щиро вітаємо з Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаємо яскравих подій та гідних перемог! Веселих Свят! З повагою, адміністрація економічного факультету.

Детальніше

Флеш-моб «Учні, студенти за освіту в Україні» за підтримки підприємців нашого краю

Флеш-моб «Учні, студенти за освіту в Україні» за підтримки підприємців нашого краю. Це освітньо-патріотичний захід, участь в якому взяли 20 шкіл м. Чернівці, школи м. Заліщики Тернопільської обл. та м. Глибока Чернівецької обл. Організували студенти та викладачі економічного факультету спец. “Підприємництво, торгівля та біржова д-ть” та “Управління персоналом”. Ми знаємо, освіта є «фундаментом» економічного зростання країни! Сертифікат участі у такому Флеш-мобі – це позначка віри у світле майбутнє України. Переглянути…

Детальніше

Івент-заходи кафедри фінансів і кредиту економічного факультету у 1 семестрі 2018 н.р.

Кафедрою Фінансів і Кредиту Економічного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича в рамках навчального курсу «Фінансові основи організації власного бізнесу», та проекту роуд-шоу (серія публічних зустрічей, в т.ч. екскурсій та майстер-класів із фахівцями-практиками) для студентів на протязі 1 семестру 2018 року було організовано зустрічі із представниками бізнесу і фінансово-кредитних установ та екскурсії в комерційні банки, приватні структури та державні установи. А саме: – зустріч студентів із керівником мережі склад-маркету «TOR-BA» і…

Детальніше

Щиро вітаємо випускників-магістрів спеціальностей 051 Економіка: Управління персоналом та економіка праці, 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність!!!

Колектив кафедри Економіки підприємства та управління персоналом щиро вітає випускників-магістрів спеціальностей 051 Економіка: Управління персоналом та економіка праці, 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність!!! Сподіваємося, що здобуваючи рівень магістра, Ви не тільки отримали знання, навички та вміння, але стали творчими особистостями!!! Тож бажаємо реалізувати свій потенціал!!! У добру путь! Щасливої дороги!!!

Детальніше

Випуск магістрів-2018

Вручення дипломів магістра випускникам економічного факультету відбулося на сцені Чернівецького академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської. Цьогорічні випускники отримували дипломи з рук завідувача кафедри, доктора економічних наук, професора Ковальчук Тетяни Миколаївни та першого проректора, доктора фізико-математичних наук, професора Петришина Романа Івановича.

Детальніше

Вітаємо з успішним захистом дипломних робіт рівня освіти – ІІ (Магістр)

Колектив кафедри Економіки підприємства та управління персоналом вітає студентів 676 (підприємництво, торгівля та біржова діяльність) та 651 (управління персоналом та економіка праці) з успішним захистом дипломних робіт рівня освіти – ІІ (Магістр). Бажає успіхів у наступних починаннях!!!

Детальніше

Відбулися дебати на тему: “Монетарна політика в Україні”

20 грудня 2018 року відбулися наукові дебати між студентами-фінансистами 3 курсу економічного факультету на тему: “Монетарна політика в Україні”. Як забезпечити цінову та валютно-курсову стабільність, стимулювати економічне зростання в Україні шляхом застосування грошово-кредитних важелів?

Детальніше

Знайомство студентів 351 групи з роботою ГУС в Чернівецькій області

14 грудня студенти 351 групи спеціальності «Управління персоналом та економіка праці» спільно з Тодорюком Сергієм Івановичем в рамках вивчення дисципліни «Статистика праці» відвідали Головне управління статистики у Чернівецькій області.

Детальніше