Звіт декана економічного факультету доцента Білоскурського Р.Р. про діяльність економічного факультету за 2017 рік

Звіт декана економічного факультету доцента Білоскурського Руслана Романовича про діяльність економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича за 2017 рік.

Детальніше

Олімпіада з Економіки праці та соціально-трудових відносин

У понеділок 11 грудня 2017 року о 13:00 в 48 аудиторії відбудеться олімпіада з дисципліни “Економіка праці та соціально-трудові відносини”.

Детальніше

Публічний захист курсових робіт

На кафедрі економіки підприємства та управління персоналом ЧНУ відбувся прилюдний захист курсових робіт з дисциплін «Організація виробництва» та «Організація торгівлі», студентів 4-го курсу бакалаврату спеціальностей «Економіка підприємства» та «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Детальніше

Програма вступного випробування до аспірантури спеціальності 076 “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”

Затверджено програму вступного випробування здобувачів вищої освіти галузі знань 07 – Управління та адміністрування на третій (аспірантський) освітній рівень спеціальність 076 – Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.  Програма включає 3 блоки питань: блок «Економіка підприємства», блок «Підприємництво», блок «Організація торгівлі».

Детальніше

Відбулися Треті наукові читання пам’яті С.І. Юрія

Кафедра фінансів і кредиту вітає Малинку Марію, Ходана Максима і Хабінець Ольгу із здобуттям блискучої перемоги у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових есе на тему: «Роздуми майбутнього фінансиста».

Детальніше

Обговорення проблем та перспектив розвитку підприємництва із заступником начальника управління соціально-економічного розвитку Чернівецької ОДА

Якою повинна бути державна політика щодо підприємництва та які фінансово-кредитні важелі можуть застосовуватись з метою стимулювання розвитку підприємницького сектору?

Детальніше

Студенти першого курсу кафедри обліку, аналізу і аудиту відвідали аудиторську фірму

Подія відбулась 27.11. у ТОВ «АК Центр професійного аудиту», що знаходиться у м.Чернівці, вул.Героїв Майдану,71. Аудитор Людмила Осачук розповідала студентам про сучасне значення професій: бухгалтер, аудитор, аналітик.

Детальніше

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з менеджменту

07 грудня 2017 року кафедрою економічної теорії, менеджменту та адміністрування Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича буде проведено I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з менеджменту.

Детальніше