На базі кафедри фінансів і кредиту працює студентський науково-дослідний гурток «Страховик & Страхувальник»

На базі кафедри фінансів і кредиту працює студентський науково-дослідний гурток «Страховик & Страхувальник».

Детальніше

Студенти-фінансисти будуть проходити виробничу практику «Податкова система»

Продовжуємо, хоч і дистанційно, навчатися. Так, студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа і страхування» денної форми навчання з 01 липня 2020 р. будуть проходити виробничу практику «Податкова система» на підприємствах загальної системи оподаткування та в територіальних органах ДПС України.

Детальніше

Вітаємо!

Колектив економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича сердечно вітає доцента кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування Наталію Михайлівну Терлецьку з 60‑річчям і бажає улюбленій ювілярці здоров’я, невичерпної наснаги, неординарних ідей та нових творчих здобутків, родинного затишку й духовного піднесення на многії-многії літа!

Детальніше

На кафедрі фінансів і кредиту відбувся семінар за участю начальника Управління Західного офісу Держаудитслужби в Чернівецький області

На кафедрі фінансів і кредиту відбувся особливо актуальний науковий семінар за участю к.е.н., доцента Марусяк Н. Л. та запрошеного спікера начальника Управління Західного офісу Держаудитслужби в Чернівецький області Перепічки П. В. на тему «Розвиток та стан державного фінансового контролю в Україні».

Детальніше

ЗНО для магістрів: вхід в електронний кабінет

Щоб дізнатися місце і час проведення екзаменаційного випробування з іноземної мови для магістрів, потрібно зайти в “Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ”. Доступ до нього – за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, указаним у ньому.

Детальніше

Відбудеться атестація здобувачів першого рівня вищої освіти – бакалавр

На кафедрі «Обліку, аналізу та аудиту» з 15.06.2020 року по 17.06.2020 року відбудеться атестація здобувачів першого рівня вищої освіти – бакалавр (Комплексний державний іспит з фахових дисциплін).

Детальніше

Увага! Інтерв’ю з ректором!

У вівторок, 9 червня, пропонуємо до уваги ще одне актуальне інтерв’ю, яке стало можливим завдяки зусиллям команди економічного факультету, зокрема, представників кафедри маркетингу, інновацій та регіонального розвитку. Цього разу будемо спілкуватись з ректором ЧНУ – Романом Івановичем Петришиним.

Детальніше

Понад 30 зустрічей з представниками бізнесу, фінансово-кредитних установ, органів влади та громадського сектору в рамках проекту «Фінансування та організація власного бізнесу»

Понад 30 зустрічей з представниками бізнесу, фінансово-кредитних установ, органів влади та громадського сектору було проведено в ЧНУ ім. Ю. Федьковича в рамках проекту «Фінансування та організація власного бізнесу», метою якого є популяризація підприємницької культури серед молоді, а також формування передумов для розвитку інноваційного, соціально відповідального малого бізнесу.

Детальніше

Культурно-мистецькі, спортивні та інші заходи кафедри фінансів і кредиту економічного факультету

Культурно-мистецькі, спортивні та інші заходи кафедри фінансів і кредиту економічного факультету.

Детальніше