Відбудеться презентація програми “Навчальні візити до Польщі”

Запрошуємо студентів віком 18-21 років на презентацію програми “Навчальні візити до Польщі”, яка відбудеться 19 жовтня о 13:00 в аудиторії 70. Презентуватиме випускниця програми Алевтіна Олійник.

Детальніше

Відбулась “виробнича” екскурсія студентів кафедри економіки підприємства та управління персоналом

Відбулася “виробнича” екскурсія студентів кафедри економіки підприємства та управління персоналом економічного факультету Чернівецького національного університету. Разом із журналістом…

Детальніше

Розклад настановчої сесії для 3-го курсу 2017/2018 н. р. (заочної форми навчання)

Розклад настановчої сесії для 3-го курсу 2017/2018 навчального року економічного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича заочної форми навчання.

Детальніше

Викладача кафедри обліку, аналізу і аудиту відзначено грамотою

5 жовтня в рамках урочистостей з нагоди 142-ї річниці від дня заснування Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відзначено кращих викладачів університету.

Детальніше

Чернівецький міський центр зайнятості запрошує шукачів роботи

12 жовтня 2017 року пройде “Ярмарка вакансій” для бухгалтерів, економістів, менеджерів, фахівців банківської сфери, представників торговельних, продавців та касирів.

Детальніше

Пройшла посвята бухгалтерів в мальовничому комплексі «Георг Парк»

Увага! Виявлено мафіозне угруповання! Мальовничий комплекс «Георг Парк»… Тут, зазвичай, відпочивають сім’ї з дітьми та прогулюються молоді пари. Ліс, озеро – все навколо заспокоює та надихає.

Детальніше

Зустріч із підприємцем в рамках проекту роуд-шоу, що організовує кафедра фінансів і кредиту

25 вересня 2017 року в рамках проекту роуд-шоу, що організовує кафедра фінансів і кредиту економічного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича відбулася зустріч з Сергієм Ткачуком – власником і керівником Суші клубу «Пан Жа Пан».

Детальніше

Розклад настановчої сесії для 1-го та 2-го курсів 2017/2018 н. р. (заочної форми навчання)

Розклад настановчої сесії для 1-го та 2-го курсів 2017/2018 навчального року економічного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича заочної форми навчання.

Детальніше

СНЕТ запрошує студентів усіх курсів на тренінг із написання тез доповідей для участі у конференціях

Студентське наукове економічне товариство запрошує студентів усіх курсів на тренінг із написання тез доповідей для участі у конференціях. Тренінг буде проведено 12 жовтня о 13:00 у аудиторії 6 (14 корпус ЧНУ).

Детальніше