Розклад настановчої сесії для 4-го курсу 2018/2019 н. р. (заочної форми навчання)

Розклад настановчої сесії для 4-го курсу 2018/2019 навчального року економічного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича заочної форми навчання.

Детальніше

Урочиста кафедральна посвята економістів-кібернетиків

15.09.2018 р. у туристичному комплексі «Легенда Карпат» (с. Старі Кути) відбулася традиційна кафедральна посвята студентів 1-го та 3-го (скор. форма) курсів спец. «Економічна кібернетика».

Детальніше

Увага!!! Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2018

Оргкомітет Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт 2018 оголошує конкурс студентських наукових робіт. Захід проводиться за інформаційної підтримки Міністерства освіти і науки України (посилання на новину на офіційному сайті) та передбачає грошову винагороду і публікацію призових робіт у науковому виданні.

Детальніше

Студенти-маркетологи відвідали офіс Південно-західного регіонального Хабу «U-LEAD з ЄВРОПОЮ»

14 вересня 2018 року у рамках вивчення дисципліни «ЛОГІСТИКА» студенти 3-го курсу спеціальності «МАРКЕТИНГ» відвідали офіс Південно-західного регіонального Хабу «U-LEAD з ЄВРОПОЮ», в якому ознайомилися з практичним використанням методу місій для розробки проектів регіонального розвитку.

Детальніше

Відкрито конкурс на подання заявок в рамках програми ERASMUS+ в Університет імені Фрідріха Шіллера (м. Єна, Німеччина)

До участі у конкурсі допускаються: студенти 2-х та 3-х курсів бакалаврської програми та студенти, які навчаються на 1-му році магістерської програми.

Детальніше

Розпочався набір в Школу соціального підприємництва норвезького професора

З 05 по 16 жовтня 2018 р. студенти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича мають можливість прийняти участь в Школі соціального підприємництва, та прослухати англомовні курси Social Entrepreneurship, Innovation Management, Service Vision Management норвезького професора д-ра Яна-Урбана Сандала.

Детальніше

У Мармуровій залі ЧНУ імені Юрія Федьковича відбулась традиційна зустріч цьогорічних вступників з адміністрацією економічного факультету

Вересень для студентів 1-го та 3-го курсів с.ф.н. насичений інформаційними та адаптаційними заходами, націленими на розуміння студентами особливостей навчально-виховного процесу на економічному факультеті.

Детальніше

Щиро вітаємо студентів 1 курсу та 3 курсу скороченої форми навчання спеціальності “Менеджмент”

Щиро вітаємо студентів 1 курсу та 3 курсу скороченої форми навчання спеціальності “Менеджмент” із першим тижнем омріяного студентського життя!!! З 1 вересня у кожного з вас почалася захоплююча подорож у світ самовизначення, реалізації планів, втілення найсміливіших мрій та бажань. Бажаємо усім вам реалізувати власні таланти на повний розмах крил, виявити наполегливість, сміливість та впевненість у підкоренні нових вершин!!

Детальніше