Шановні абітурієнти!

Запрошуємо Вас, Ваших батьків і друзів на День відкритих дверей економічного факультету ЧНУ. Захід проводитиметься дистанційно в рамках Дня відкритих дверей Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Детальніше

Розклад заліково-іспитової сесії для 1-го курсу 2020/2021 н. р. (заочної форми навчання)

Розклад заліково-іспитової сесії для 1-го курсу 2019/2020 навчального року економічного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича заочної форми навчання.

Детальніше

Стейкхолдерський підхід у забезпеченні якості освіти

2 березня 2021 р. на кафедрі економічної теорії менеджменту і адміністрування економічного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича відбувся методичний семінар на тему: «Формат та можливості кафедри щодо співпраці зі стейкхолдерами в питаннях забезпечення якості освітньої програми та її практичної орієнтації».

Детальніше

Компетентнісний підхід: бачення та розуміння студентів

Стрімкі зміни сучасного суспільства вимагають адаптивності, зокрема й ОП ЗВО. Кафедра економічної теорії, менеджменту і адміністрування постійно здійснює моніторинг думки своїх студентів щодо їх розуміння управлінської діяльності та вимог бізнесу до компетентісних якостей менеджера.

Детальніше

Відбувся загальнофакультетський науковий семінар на тему: “Інтеграція систем управління бізнесом та бізнес-аналітики для прийняття управлінських рішень”

26 лютого на економічному факультеті було проведено науковий онлайн-семінар, присвячений питанням впровадження та застосування комплексних рішень з автоматизації діяльності бізнесу.

Детальніше

Відбудеться VIІ Міжнародна науково-методична конференція „Математичні методи, моделі та інформаційні технології в економіці”

Запрошуємо Вас узяти участь у VIІ Міжнародній науково-методичній конференції „Математичні методи, моделі та інформаційні технології в економіці”, яка відбудеться 15 – 16 квітня 2021 р.

Детальніше

Дізнайся більше про Європейське територіальне співробітництво на економічному факультеті

Кафедра міжнародної економіки та Шумпетерівський центр Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича оголошують набір на навчальний модуль «Key Features Of The European Territorial Cooperation» / «Ключові особливості європейської територіальної співпраці»,який проводитиме на економічному факультеті Дмитро Володін, доктор філософії, експерт Центру європейських проектів Міністерства фондів та регіонального розвитку Республіки Польща.

Детальніше

Співпраця із стейкхолдерами як необхідна умова формування сучасного фахівця

23 лютого 2021 р. на кафедрі бізнесу та управління персоналом Економічний факультет ЧНУ ім. Ю.Федьковича відбувся методичний семінар на тему: Співпраця із стейкхолдерами як необхідна умова формування сучасного фахівця.

Детальніше

Співчуваємо

Трудовий колектив та студентська спільнота економічного факультету ЧНУ ім. Ю.Федьковича висловлює щирі співчуття доценту кафедри фінансів і кредиту Віолеті Миколаївні Харабарі з приводу тяжкої втрати – передчасної смерті через тяжку хворобу матері – Людмили Михайлівни Харабари.

Детальніше

Розклад заліково-іспитової сесії для 4-го курсу 2020/2021 н. р. (заочної форми навчання)

Розклад заліково-іспитової сесії для 4-го курсу 2020/2021 навчального року економічного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича заочної форми навчання.

Детальніше