Зустріч із фінансистом-практиком з Канади!

20.12.21 відбулась онлайн-зустріч із молодим успішним фінансистом з Канади – Іваном Грифом. Після навчання в українському – ЧТЕІ КНТЕУ, франкомовному в канадській провінції Квебек – UQAM та англомовному в Монреалі – McGill університетах, робота на посаді фінансиста в українській компанії ТОВ Епіцентр, Іван Гриф працює на посаді фінансового радника в Українській Народній Касі Desjardins в Монреалі.

Фінансовий кооператив Desjardins має понад 100 літню історію своєї діяльності, заснований у 1900 році та є однійєю з найбільших фінансових установ світу, входить в 100 найкращих роботодавців Канади та світу. В свою чергу Українська Народна Каса Desjardins в Монреалі почала свою діяльність в 1944 році під назвою Українська Народна Каса, була заснова представниками української діаспори і являється з тих пір активним дієчем в плані культурно-мистецького розвитку української громади Монреалю. В 1952 році вона ввійшла в кооператив Desjardins, несучи місію бути першими в серцях своїх клієнтів та учасників.

Тема зустрічі: Особливості функціонування фінансово-кредитних установ в Канаді.

Також обговорювались тенденції та інновації на ринку фінансових послуг Канади, інвестиційні та фінансові продукти, правові аспекти діяльності банківських установ та кредитних спілок та ін.

Надзвичайно цікава зустріч, дослідження зарубіжного досвіду функціонування фінансово-кредитних установ інших країн, а також успішний особистий досвід навчання і практичної діяльності яким можна піділитись зі студентами-фінансистами!