Зустріч студентів із керівником мережі склад-маркету «TOR-BA»

6 листопада 2017 року в рамках проекту роуд-шоу, що організовує кафедра фінансів і кредиту економічного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича відбулася зустріч студентів із керівником мережі склад-маркету «TOR-BA» – Ольгою Євгенівною Брандес-Шитіковою.

Дуже цікаво та пізнавально коли успішні люди діляться власним досвідом і розповідають про свій шлях успіху та про проблеми з якими вони зустрічаються. Керівник намагалась не тільки розповісти про фінансову сторону діяльності склад-маркету«TOR-BA», а й про особливості маркетингу, деякі юридичні аспекти ведення бізнесу, психологію управління персоналом та наскільки важливо вміти спілкуватися з людьми і знайти власний підхід до кожного з працівників. Протягом лекції дуже змістовно та лаконічно були дані відповіді на всі поставлені запитання студентів.

Дякуємо Ользі Євгенівні за приємні враження і цікаву зустріч