Зустріч із засновником рекрутингового агенства Finder: пропозиції цікавих вакансій для студентів та допомога при працевлаштуванні!

В рамках проекту “Фінансування та організація власного бізнесу” зустріч із молодим успішним підприємцем – засновником рекрутингового агенства Finder та одним із засновників бізнес-клубу Inside (клуб молодих підприємців віком до 23 років) Віктором Романовським!

Багато цікавої інформації, актуальні поради для підприємців-початківців, та як бонус – найбільш активним студентам пропозиції цікавих вакансій та допомога по працевлаштуванню!

Також допомога студентам та персональний супровід від рекрутингової Агенції Finder при написанні резюме та проходженні співбесіди при пошуку нової роботи та працевлаштуванні!