Знайомтесь, AB InBev Efes: кар’єрні можливості в одній з найбільших FMCG компанії світу

Шановні студенти! Запрошуємо Вас взяти участь в презентації однієї з найбільших FMCG компанії світу AB InBev Efes. Про саму компанію, кар’єрні можливості та працевлаштування розкаже фахівець з підбору персоналу Олександра Ворю.

Також Ви матимете можливість взяти участь в бізнес-грі, а переможці отримують подарунки!

Захід відбудеться в понеділок 26 листопада в 49 ауд. 14 корпусу ЧНУ (вул. Кафедральна, 2).
Початок – 14:40.

AB InBev Efes (www.suninbev.com.ua) є одним з лідерів українського пивоварного ринку та спільним підприємством найбільшої у світі пивоварної компанії Anheuser-Busch InBev і найбільшої пивоварної компанії Туреччини Anadolu Efes.

AB InBev Efes в Україні має три пивоварні в Чернігові, Харкові та Миколаєві та 7 регіональних офісів продажів.

Портфель пивних брендів складається з глобальних ТМ: Bud, Corona Extra, Stella Artois; міжнародних ТМ: Hoegaarden, Leffe, Beck’s, Lowenbrau, Franziskaner, Spaten, Staropramen, Taller; а також локальних ТМ: «Чернігівське», «Рогань», «Янтар», «Жигулівське Оригінальне».