ЗМІ про кафедру кафедру економічної теорії, менеджменту та адміністрування

Телесюжети з Дня Аналітика і Менеджера.

ТРК «Чернівці» сюжет новин за 04.12.17 р.День Менеджера та Аналітика відбувся цими вихідними у стінах економічного факультету ЧНУ

Сай телеканалу ТРК «Чернівці»День Менеджера та Аналітика відбувся цими вихідними у стінах економічного факультету ЧНУ ім. Ю Федьковича

Підвищити економічну грамотність та зацікавити молоде покоління в економіці як науці,має на меті перед собою захід до Дня менеджера та Аналітика,який організували викладачі та студенти економічного факультету ЧНУ.

Руслан Білоскурський,декан економічного факультету ЧНУ ім. Ю.Федьковича: «Перш зав все будуть проходити традиційні старти юних економістів . Цей захід уже проводиться четвертий раз і зміст його полягає в тому ,щоб молодь,школярі ,учні ліцеїв ,змогли прийти до університету і позмагатись між собою у знанні економічної теорії ,підприємництва та основ ведення бізнесу . На сьогоднішній день економіка чи дисципліна ведення бізнесу виключена з навчальних планів школи і це призводить до низької економічної культури в суспільстві».

Андрій Антохов ,доцент кафедри Економічної теорії ,менеджменту і адміністрування . ЧНУ ім. Ю .Федьковича: «Ми даємо змогу студентам,майбутнім абітурієнтам познайомитись з факультетом з кафедрою ,викладачами та навчальним процесом . Також проаналізувати те як в подальшому вони будуть навчатись і яку мету ставлять перед собою».

На захід було запрошено як студентів які невдовзі отримають диплом економічного аналітика так і учнів старших класів з міста та області яких цікавить економіка або після закінчення школи вони планують пов’язати своє життя з її подальшим вивченням.
Юліана Плашка ,студентка 5 курсу ,економічного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича: «П’ять з половиною років назад так сталось що я прийшла на Буковинські старти ,де зрозуміла що аналітична економіка стане моєю майбутньою професією і я захочу саме нею крокувати і займатись цією справою . Звісно п’ять років навчання були певною мірою важкими і досить цікавими викладацький склад допоміг мені отримати ті знання які я хотіла».

Анна Спітяк,учениця 11 класу Коровійської ЗОШ: «Так я збираюсь вступати до Економічного факультету,тому що це дуже важлива і цікава професія ,вона потрібна . Вона багато чому навчає адже вона нас вчить як вкласти мінімум щоб отримати максимум».
Школярі,які проявили інтерес та продемонстрували хороші знання ,були нагородженні відповідними грамотами та призами.

ТРК «Промінь»Буковинські школярі змагалися на Стартах юних економістів