Закордонна посвята першокурсників спеціальності «Міжнародні економічні відносини»

19 жовтня 2019 року студенти та співробітники спеціальності «Міжнародні економічні відносини» відвідали місто Ясси (Румунія) з метою проведення закордонної посвяти студентів першого курсу та ознайомлення із румунським містом та культурою.

Під час подорожі група із 50 майбутніх економістів-міжнародників змогли познайомитися з містом та архітектурними пам’ятками, відвідати чотири музеї Палацу культури та в місцевому парку провести інтернаціональний квест-випробування для першачків.

Сонячна погода, цікаві завдання та кмітливі студенти першого-третього курсів подарували незабутні емоції та досвід спільної, але точно не останньої закордонної подорожі.

Матеріали надано кафедрою міжнародної економіки
www.interec.info