Якою буде Україна в 2030 році?

Відповідь на питання шукали економісти, політологи, міжнародники та соціологи Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного університету «Києво-Могилянська академія».

Економічний факультет Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича спільно з Аналітичною платформою стратегічних комунікацій провели круглий стіл на тему «Від України 2030 до регіональних стратегій».

Під час зустрічі відбулася авторська презентація Доктрини збалансованого розвитку «Україна 2030», що була розроблена науковцями провідних ВИШів України. Доктрина пропонує конкретні терміни запуску та реалізації механізмів збалансованого розвитку принципово нової траєкторії економічного зростання України до 2030 року.
Науковці та представники органів місцевого самоврядування обговорили питання забезпечення та створення необхідних умов розвитку Чернівецької області у контексті бачення України-2030 та механізмів, запропонованих Доктриною збалансованого розвитку «Україна 2030».