Wizz Air оголошує молодіжний конкурс – кафедра маркетингу ЧНУ формує команду

Wizz Air, найбільший луо-кост авіаперевізник Центральної та Східної Європи, повідомив про перший міжнародний конкурс серед студентів університетів і коледжів – WIZZ Youth Challenge.Конкурс надає фантастичну можливість для нового покоління маркетологів а менеджерів отримати професійний досвід за рахунок вирішення практичних бізнес-задач. Головний приз конкурсу – необмежені подорожі в мережі WIZZ протягом одного року.

Кафедра маркетингу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича формує команду для участі в конкурсі – запрошуються креативні студенти усіх спеціальностей.

Запис у завідувача кафедри професора Буднікевич Ірина Михайлівни.

Студенти, які мають чинний статус бакалавра наук (BA / BSc) або магістра наук (MA / MSc) в університеті або коледжі, можуть зареєструватися для участі в конкурсі, присвяченому авіації та маркетингу.

Всі зареєстровані команди 7 квітня 2017 року отримають тему для дослідження, а також докладний посібник і довідкові матеріали, щоб підготувати свою відповідь до 21 квітня 2017 року. Команди з кращими проектами будуть відібрані командою WIZZ і запрошені для участі в фіналі в прямому ефірі, який відбудеться в Будапешті 18 травня 2017 року. Фіналісти представлять свої роботи суддям конкурсу WIZZ Youth Challenge, серед яких будуть члени керівництва Wizz Air, а також незалежні експерти.

Члени команди, що перемогла отримають можливість протягом одного року подорожувати без обмежень у мережі WIZZ, яка в даний час має 28 баз і пропонує більше 500 маршрутів, що з’єднують 138 пунктів призначення в 40 країнах, а команди, що зайняли 2-е і 3-е місця, отримають безкоштовні квитки в обидві сторони від авіакомпанії.

Oуен Джонс (Owain Jones), корпоративний директор Wizz Air, повідомив: «Будучи найбільшою бюджетною авіакомпанією Центральної та Східної Європи, Wizz Air пишається можливостями, які вона надає – будь то шанс для клієнтів провести відмінно час під час польоту за найнижчими тарифами або можливість для наших талановитих і відданих членів команди WIZZ розвивати свою кар’єру в одній з найбільш швидкозростаючих авіакомпаній Європи.

Ось чому ми раді оголосити про конкурс WIZZ Youth Challenge. Він надає відмінну можливість для нового покоління менеджерів перевірити свої навички і знання, отримавши при цьому реальний професійний досвід і відгуки найдосвідченіших керівників галузі. Wizz Air прагне підтримувати студентів, захоплених авіацією і менеджментом, а ми з нетерпінням чекаємо на зустріч з кращими командами на фіналі в Будапешті»