Викладачі кафедри економічної теорії, менеджменту та адміністрування взяли участь у тренінгу “Без обмежень”

14-16 жовтня 2017 року викладачі кафедри економічної теорії, менеджменту та адміністрування к.е.н. Кузьмук І.Я. та к.е.н. Никифорак О.Я. взяли участь у тренінгу “Без обмежень”, що проводився «Європейською молодіжною спільнотою» у Чернівецькій міській раді де розповідали про можливість для молоді відкрити для себе чи не всю Європу шляхом безкоштовних європейських освітніх можливостей: молодіжних обмінів, тренінгів, волонтерства та навчання у Європейських ВНЗ.

У теплій атмосфері напружених воркшопів, учасники обговорили хвилюючі питання та цікаві деталі, а саме: участі у програмах Erasmus+, EVS, STP і Study Visits in Gdynia; успішного написання мотиваційних листів; умови навчання в успішних Європейських ВНЗ та поспілкувались на тему Європейського Союзу.