Викладачі економічного факультету за сприяння Академічного співтовариства Михайла Балудянського (м. Кошице) пройшли стажування

Викладачі економічного факультету д.е.н., проф. Галушка Зоя Іванівна, к.е.н., доцент Антохова Ірина Михайлівна, к.е.н., доцент Саєнко Олександр Сергійович, к.е.н., асистент Бабух Ілона Борисівна, к.е.н., асистент Антохова Ольга Юріївна, к.е.н., асистент Грунтковський Володимир Юрійович, к.е.н., асистент Лусте Олена Олегівна, к.е.н., асистент Кузьмук Ігор Ярославович, прийняли участь у міжнародній програмі наукового стажування «ІННОВАЦІЇ У ВИЩІЙ ОСВІТІ: СВІТОВІ ТЕНДЕНЦІЇ ТА РЕГІОНАЛЬНИЙ ДОСВІД» Україна-Словаччина-Угорщина-Австрія, що відбулося у європейських університетах та Високих Татрах з 27 березня по 1 квітня 2017 року.

Під час стажування викладачі мали змогу ознайомитися з інноваційними підходами в навчальному процесі в Університеті П Й. Шафарика (Кошице, Словаччина), Мішкольцському університеті (Мішкольськ, Угорщина), Віденському університеті (Відень, Австрія), а також прослухали доповіді представників академічних кіл Словаччини та обмінятися досвідом з іншими учасниками з України.