Викладачі економічного факультету взяли участь у програмі Training Ministries Tempus EANET, що проходила в м. Амстердам, Нідерланди

Викладачі економічного факультету, зокрема доцент кафедри фінансів і кредиту Ткач Євген Вікторович й асистент кафедри фінансів і кредиту Ткач Сергій Вікторович, з 20 по 22 березня 2017 року брали участь у програмі Training Ministries Tempus EANET, що проходила на базі Амстердамського університету прикладних наук (Нідерланди). Програма була спрямована на проведення циклу тренінгів, воркшопів, зустрічей, присвячених розбудові і сприянню підриємницьких екосистем.

Викладачі економічного факультету ознайомилися з принципами й особливостями діяльності вищих навчальних закладів м. Амстердам у сфері розвитку підприємницьких ініціатив, підтримки інноваційних стартапів та трансферу технологій. У рамках програми учасники відвідали науковий парк Амстердамського університету, систему бізнес-інкубаторів та бізнес-акселераторів, прийняли участь в обговоренні актуальних питань розвитку підприємництва з представниками міністерств, органів регіональної влади, неурядових організацій, вищих навчальних закладів України, Нідерландів, Молдови та Грузії. Під час візиту до міністерства економіки Нідерландів (м. Гаага) проведено зустріч з представниками міністерства щодо можливостей посилення торговельних зв’язків між нашими країнами та перспектив ведення спільної підприємницької діяльності.

За підсумками організованих зустрічей та проведених тренінгів учасниками визначено стратегічні пріоритети щодо всебічної підтримки підриємницьких екосистем та збільшення фінансового забезпечення розвитку малого і середнього бізнесу у країнах, що взяли участь у програмі.