Викладачі ЧНУ приєднуються до всеукраїнської акції протесту профспілок вищої школи

Викладачі і студенти Чернівецького національного університету підтримають у Києві всеукраїнську акцію протесту щодо підвищення окладів. На зборах трудового колективу ЧНУ проголосували за підтримку заяви профспілок вищих навчальних закладів Львова. Ідеться про невиконання урядом обіцяного з 1 вересня 2018 року підвищення заробітної плати та всеукраїнську акцію протесту.

“З 1 вересня не відбулось обіцяного підвищення зарплатні. Сьогодні оклад доцента ЧНУ – 6 тисяч гривень, а мав би бути щонайменше 15 тисяч гривень без нарахувань за наукові звання”, – повідомив Інформаційному агентству АСС Микола Боднарук, голова профспілкового комітету ЧНУ.

17 жовтня ЧНУ приєднається до всеукраїнської акції протесту профспілок вищої школи.