Викладач кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування прийняв участь у конференції «SMART – спеціалізація територій як інструмент сприяння якісному економічному зростанню»

30.10.18р. викладач кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування к.е.н. Ігор Кузьмук прийняв участь у конференції «SMART – спеціалізація територій як інструмент сприяння якісному економічному зростанню», основною метою якої було формування регіональної платформи для професійних дискусій між органами місцевого самоврядування, регіональної виконавчої влади, бізнес-середовища та експертного середовища щодо SMART- спеціалізацій територій задля обміну досвідом та вироблення подальшого плану дій.

На конференції були обговоренні наступні теми:
– Ініціатива ЄС «Мери за економічне зростання» (Презентація програми);
– Дискусія «Знання для розвитку: пропозиції освіти та потреби бізнесу – чи можливий знак рівності?»;
– Панельна дискусія: «Бізнес, влада та громадськість у питаннях розвитку територій: лебідь, рак та щука чи партнери?;
– Міжмуніципальне партнерство, транскордонне співробітництво та програми технічної допомоги:

• Презентація проекту «Різні громади – спільні рішення»;
  • Програма U-LEAD: напрям економічного розвитку;
  • Проекти ПРООН в Чернівецькій області;

– Міжсекторальне партнерство:

• ГО «Екокультура» – пропозиція до співпраці;
  • Програма JuniorZ можливості співпраці для ОТГ.