Вийшла з друку монографія “Економічний та управлінський потенціал соціалізації економіки”

До Дня науки вийшла з друку монографія, присвячена 75-річчю створення кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича.

Монографія є результатом виконання кафедрою 5-річної наукової теми та професійної співпраці багатьох науковців – представників економічного факультету ЧНУ та навчальних закладів і наукових установ міст Дніпра, Житомира, Києва, Львова.

Наукове партнерство співавторів склалося у результаті професійної співпраці при підготовці та проведенні Шумпетерівського форуму, низки міжнародних науково-практичних конференцій, Круглих столів, наукового стажування в закордонних університетах.