Вперше відбувся футбольний турнір – Кубок Фінансиста

23-24 квітня 2019 року відбувся футбольний турнір – Кубок Фінансиста, організований кафедрою фінансів і кредиту економічного факультету ЧНУ ім. Ю. Федьковича.

У турнірі прийняли участь викладачі та студенти спеціальності “Фінанси, банківська справа та страхування” декількох навчальних закладів нашого міста. Це збірна команда Чернівецького Індустріального коледжу (І місце), команда фінансистів 3-4 курсів економічного факультету ЧНУ (ІІ місце), команда Чернівецького коледжу економіки та дизайну (ІІІ місце), а також команда першого курсу фінансистів економічного факультету, команда фінасистів коледжу ЧНУ та збірна команда викладачів економічного факультету.

Практично кожна гра була цікавою, інтригуючою та із безліччю позитивних емоцій. Всім командам, студентам і викладачам дякуємо за участь а вболівальникам і вболівльницям за підтримку. Насправді, кафедрою фінансів і кредиту проводиться велика кількість наукових, практичних, культурно-мистецьких, інтелектуальних, розважальних та інших заходів, і саме вперше був започаткований спортивний футбольний турнір, який сподіваємось, надалі стане традицією…