VIІ-і Буковинські Старти Юних Економістів – це «прокачка мускулів» майбутньої економічної еліти

68 учнів  9, 10, 11-х класів ліцеїв, гімназій, загальноосвітніх шкіл міста та області взяли онлай участь в «VIІ-х Буковинських Стартах Юних Економістів», які провела кафедра економічної теорії, менеджменту і адміністрування ЧНУ ім. Ю. Федьковича за сприяння департаменту освіти і науки Чернівецької  ОДА та ІППО в Чернівецькій області.

Це  радісний факт – старшокласники (попри нудний карантин та безкінечну дистанційну) люблять, цікавляться та серйозно ставляться до економічної науки! Наше економічне майбутнє в надійних руках! 

03 грудня 2020 року з 15.00 до 17:20 год.  в онлайн формі на платформі meet.google.com/eqs-gced-dri  відбулися «VIІ Буковинські Старти Юних Економістів». Родзинкою цьогорічних Стартів було  проведення онлайн олімпіади з «Економіки» для учнів 9, 10, 11-х класів ліцеїв, гімназій, загальноосвітніх шкіл міста та області.


ПРОГРАМА

 «VIІ-х Буковинських Стартів Юних Економістів»:

  1. Реєстрація учасників (5 хв.).
  2. Вітання (5 хв.) –Р.Р. Білоскурський (д.е.н., декан економічного факультету ЧНУ ім.Ю.Федьковича),  І.Ю. Ісопенко (заступниця голови Чернівецької ОДА), З.І.Галушка (д.е.н, проф. завідувачка кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування),  І.В.Губатюк (к.е.н, доцент кафедри, голова журі онлайн олімпіади з «Економіки»), О.С.Чубрей (к.і.н., вчителька «Економіки» Глибоцького ліцею)
  3. Презентація студентського життя менеджерів (3 хв.) – голова студпарламенту ЧНУ ім. Ю.Федьковича, студент 4-го курсу спеціальності «Менеджмен» Олександр Карп
  4. Інтерактивна вправа «Бути менеджером – круто» та презентація спеціальності 073Менеджмент (10 хв.) – Т.Р. Заволічна (к.е.н. доцен кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування)
  5. Економічна вікторина (10 хв.) – І.Я.Кузьмук (к.е.н., член журі, вкладач кафедри економічної теорії, менеджменту і адміністрування)
  6. Виконання тестових завдань олімпіади з «Економіки» (9, 10 і 11 класи) в системі MOODLE– 40 хв.

За успішне проходження інтерактивних вправ та вікторини учні отримали сертифікати.


ЩИРО ВІТАЄМО ПРИЗЕРІВ ОЛІМПІАДИ З   «ЕКОНОМІКИ», ЇХ ВЧИТЕЛІВ, КЕРІВНИКІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ТА БАТЬКІВ З ПЕРЕМОГОЮ:

9- клас:

  • Кирилюк Володимир – 21 бал – I місце (Клішковецька гімназія)
  • Ватаман Марія – 21бал – I місце (Клішковецька гімназія)
  • Пентелюк Ірина – 17 балів – II місце (Чернівецька гімназія № 5)
  • Кеніг Аліса – 15 балів – III  (Чернівецька гімназія № 5)

10 клас:

  • Писарюк Аліна – 26 балів – I місце (Коровійська ЗОШ І-ІІІ ст.)
  • Максим Ткач – 19 балів – II місце (Чернівецька гімназія № 5)
  • Богдан Іванюк – 20 балів – II місце ( Чернівецька гімназія №5
  • Максим Федоруца – 17 балів – III місце (Клішковецька гімназія)
  • Давід Зубаїр – 17 балів – III місце (Клішковецька гімназія)
  • Ватаманюк Лілія – 18 балів – III місце (Рокитненська ЗОШ)

11 клас:

  • Ростислав Григораш – 26 балів – I місце (Клішковецька гімназія)
  • Володимир Семенко – 26 балів – I місце (Клішковецька гімназія)
  • Данііл Галіщук – 25 балів – II місце (Фаховий коледж ЧНУ)
  • Павлюк Ольга – 25 балів – II місце (Клішковецька гімназія)
  • Туранська Крістіна – 21 бал – III місце (Коровійська ЗОШ І-ІІІ ст.)
  • Білоус Юлія – 21 бал – III місце (Фаховий коледж ЧНУ)
  • Анна Скиданюк – 21 бал – III місце (Чернівецька гімназія №5)Маліцька Ніна – 20 балів – III місце (Чернівецька гімназія № 5)