Відкрито конкурс на подання заявок в рамках програми ERASMUS+ в Університет міста Ґрац (м. Ґрац, Австрія)

До участі у конкурсі допускаються студенти 5-го курсу магістерської програми, тривалість навчання якої складає щонайменше півтора року (для навчання в Ґраці протягом літнього семестру 2017 року) та викладачі – Staff Mobility for Teaching (можуть здійснити мобільність, починаючи з лютого по кінець липня 2017 року).

Кількість місць та тривалість обміну:
1. стипендія на 5,5 місяців;
2. стипендії по 7 днів (вкл. 2 дні на дорогу).

В рамках проекту участь у конкурсі можуть взяти студенти / викладачі всіх факультетів та інститутів, чиї спеціальності є наявні в приймаючому університеті.

Кандидати повинні відповідати таким вимогам:
– бути студентом / викладачем ЧНУ;
– володіти німецькою / англійською мовою не нижче рівня B2;
– мати високі академічні показники.

Необхідні документи (всі документи подаються АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ) для студентів:
– CV (Europass);
– копія першої сторінки закордонного паспорту;
– мотиваційний лист (максимальний обсяг – 1 стор. у форматі А4);
– *план навчання в Університеті міста Ґрац (Learning Agreement for Studies) має бути підписаний студентом та деканом/заступником декана відповідного факультету/інституту;
– **сертифікат про підтвердження володіння німецькою / англійською мовою (не нижче рівня В2), перевага надається офіційним мовним сертифікатам із відповідним рівнем володіння німецькою / англійською мовою (Goethe-Zertifikate, TestDaF, DSH, TOEFL, IELTS тощо);
– довідка про навчання та переклад англійською мовою, завірений у відділі міжнародних зв’язків;
– виписка з оцінками та кредитами з кожного предмету (Transcript of Records) та переклад англійською мовою, завірений у відділі міжнародних зв’язків.

Для викладачів:
– CV (Europass);
– копія першої сторінки закордонного паспорту;
– угода про академічну мобільність викладача (STAFF MOBILITY FOR TEACHING1 MOBILITY AGREEMENT);
– довідка з місця роботи та її переклад на англійську мову, завірений у відділі міжнародних зв’язків;;
– лист-запрошення від представника відповідного факультету (декан, заступник декана, зав. кафедрою, професор) Університету м. Ґрац. Аплікант особисто контактує із представником університету та піклується про надання листа-запрошення. У випадку, якщо апліканту не вдається зв’язатись із представником Університету м. Ґрац, він може звернутись до відповідальних осіб програми Erasmus+ на факультетах. В листі-зверненні аплікант додає резюме та детальний опис запланованого проведення досліджень в Університеті м. Ґрац. Список відповідальних осіб можна знайти. ТУТ

*в плані навчання необхідно набрати орієнтовно 30 кредитів!

** для отримання сертифікату з німецької мови Вам необхідно звернутися до лекторки ДААД, пані Каті Бруннер, за електронною адресою brunner@gedankendach.org. У листі необхідно вказати ім’я, прізвище, факультет, номер мобільного телефону. Точну годину та місце проведення буде повідомлено в листі-відповіді. Звертатися просимо тільки тих, хто володіє німецькою мовою вище середнього рівня.

** для отримання сертифікату з англійської мови Вам необхідно звернутися у відділ міжнародних зв’язків до Ковалюка Юрія Володимировича (interof@chnu.edu.ua) з метою реєстрації на тест. У листі необхідно вказати ім’я, прізвище, факультет та номер мобільного телефону. Точну годину та місце проведення буде повідомлено в листі-відповіді. Звертатися просимо тільки тих, хто володіє англійською мовою вище середнього рівня.

Документи надсилаються до 25 вересня 2016 року (студенти) та до 30 жовтня 2016 року (викладачі) (до 23:59) у сканованому PDF-форматі (кожен документ окремо) у порядку згідно вимог (архів формату RAR або ZIP, розмір файлу не повинен перевищувати 15 мб) електронною поштою на адресу відділу міжнародних зв’язків (interof@chnu.edu.ua).

Тема листа повинна бути вказана англійською мовою: ERASMUS_PLUS_UNIVERSTY_OF_GRAZ_ПРІЗВИЩЕ_ІМ’Я_ФАКУЛЬТЕТ

Будь-які документи, надіслані після вказаного терміну, не будуть прийняті до розгляду.

Після 3 жовтня 2016 року (студенти) та 14 листопада 2016 року (викладачі) кандидатам буде повідомлено про те, чи їх кандидатура згідно всіх вимог правилам мобільності студентів та викладачів була рекомендована як кандидат від ЧНУ для участі в стипендіальній програмі. Учасники, які не пройшли відбір, будуть повідомленні електронною поштою окремо.

Прийняття остаточного рішення щодо рекомендованих кандидатур залишає за собою Університет міста Грац.

Інформація про пошук курсів на сайті Університету міста Грац:
static.uni-graz.at/fileadmin/bib/downloads/studierende/incoming/ugo/bibwww_s_ugo_guidelines.pdf
online.uni-graz.at/kfu_online/webnav.ini

Додаткова інформація від Університету міста Грац ТУТ.

У разі виникнення питань звертайтеся за електронною адресою interof@chnu.edu.ua з поміткою ERASMUS+ GRAZ. У листі вкажіть, будь ласка, Ваше ім’я, факультет, курс та спеціальність і сформулюйте питання, яке Вас цікавить. Крім того, можете звертатися до відділу міжнародних зв’язків ЧНУ у дні консультацій (понеділок, середа, п’ятниця з 15:00 до 17:00).