Відкрито конкурс на подання заявок в рамках програми DAAD

Відкрито конкурс на подання заявок в рамках програми DAAD в Східнобаварський університет прикладних наук Амберг-Вайден (Німеччина) для проходження курсу під назвою «International Projects – Processes & Change Management».

Участь у конкурсі можуть взяти студенти 2-го, 3-го, 4-го курсу бакалаврської програми та студенти, які навчаються на 1-му курсі магістерської програми ЕКОНОМІЧНОГО факультету.

Програма передбачає участь у kickoff онлайн-заході 22 грудня 2021 року та проходженні курсу в онлайн-режимі 31.01-06.02.2022 року в Вайдені/Амберзі. Кількість місць – 10.

Курс проходитиме в ЗМІШАНОМУ форматі, оскільки 2 кандидата(ки) будуть вибрані для проходження навчання по обміну в м. Амберг/Вайден зі стипендією (861 євро на місяць): одна стипендія на 6 місяців, друга – на 3 місяці. Початок 31 січня 2022 року. Іншікандидати проходитимуть курс он-лайн із отриманням відповідного сертифікати та зарахуванням модуля з дисципліни (буде узгоджено індивідуально).

Необхідні документи (всі документи подаються АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ):

• CV (Europass);
  • копія першої сторінки закордонного паспорту;
  • мотиваційний лист (максимальний обсяг – 1 стор. у форматі А4);
  • офіційний сертифікат про підтвердження знання англійської мови (для англомовних курсів) – не нижче рівня B2 (TOEFL, IELTS тощо (надається перевага) або сертифікат виданий відділом міжнародних зв’язків);
  • виписка з оцінками та кредитами з кожного предмету (Transcript of Records), яка перекладається самостійно англійською мовою та завіряється у ВМЗ (подати необхідно як копію оригіналу, так і переклад).

Документи потрібно надіслати до 16 грудня 2021 року (до 23:59) у сканованому варіанті (у порядку згідно з списком, одним файлом у форматі PDF) електронними адресами: a.verstyak@chnu.edu.ua, interof@chnu.edu.ua. Тема листа повинна бути вказана англійською мовою: DAAD_AMBERG_ПРІЗВИЩЕ_ІМ’Я_ФАКУЛЬТЕТ

Будь-які документи, надіслані після вказаного терміну, не будуть прийняті до розгляду.

Протягом тижня кандидатам буде повідомлено про те, чи їх кандидатура згідно з всіма вимогами мобільності студентів була номінована від ЧНУ для участі в стипендіальній програмі.

У разі виникнення запитань звертайтеся за електронною адресою interof@chnu.edu.ua або до заступника декана економічного факультету з міжнародних зв’язків Андрія Верстяка.

ВАЖЛИВО!

На момент поїздки обидва учасники мають бути двічі вакциновані та відповідати іншим карантинним обмеженням, які будуть діяти на час поїздки!!!