Відбувся загальнофакультетський науковий семінар на тему: “Інтеграція систем управління бізнесом та бізнес-аналітики для прийняття управлінських рішень”

26 лютого на економічному факультеті було проведено науковий онлайн-семінар, присвячений питанням впровадження та застосування комплексних рішень з автоматизації діяльності бізнесу.

Із доповіддю виступив Ігор Вінничук, к.е.н., доцент кафедри економіко-математичного моделювання. Модератор семінару: Володимир Запухляк, заступник декана з наукової роботи.

Значним попитом на сьогодні користуються all-in-one рішення, які дозволяють діджиталізувати всі сфери діяльності компанії: управління фінансами, продажами та закупівлями, складами, взаємодією з клієнтом. У процесі доповіді та наукової дискусії розглянуто приклади інтеграції ERP-системи Odoo з платформою PowerBI. Обговорено особливості CRM-систем в управлінні, можливості застосування What-If методології для моделювання сценаріїв розвитку компанії, використання моделей машинного навчання для прогнозування продажів, а також інтеграції Odoo, PowerBI та сценаріїв мовою Python для управління портфелями фінансових інвестицій.