Відбувся загальнофакультетський науковий семінар на тему: “Економічна природа влади у сучасних умовах”

25 листопада на економічному факультеті було проведено науковий онлайн-семінар, на якому із доповіддю виступив Богдан Сторощук, к.е.н., доцент кафедри економічної теорії, менеджменту та адміністрування. Модератор семінару: Володимир Запухляк, заступник декана з наукової роботи.

У процесі доповіді та дискусії розглянуто закономірності взаємозв’язку трансформацій предмета економічної науки та еволюції економічного життя суспільства на різних рівнях функціонування економіки в контексті пошуку оптимальної назви науки, погляди на проблему влади представників різних шкіл та напрямків економічної науки. Проаналізовано характер реалізації влади на основі рівня комунікації, роль понять “люфт” і “хреодний ефект” для оцінки ефективності комунікаційних процесів.