Відбувся загальнофакультетський науковий семінар на тему: “DIGITAL-ТРАНСФОРМАЦІЯ БІЗНЕСУ”

23 жовтня на економічному факультеті було проведено науковий онлайн-семінар, на якому йшлося про напрямки діджиталізації на прикладі успішної трансформації бізнес-процесів компаній.

Із доповідями виступили: Людмила Сибирка, доцент кафедри бізнесу та управління персоналом, а також Оксана Філіпова, співзасновниця компаній МТА, ІНТЕКС, DataMi. Модератор семінару: Володимир Запухляк, заступник декана з наукової роботи.

Присутніх привітав декан економічного факультету, Руслан Білоскурський. Процес діджиталізації є одним з визначальних чинників підвищення конкурентоспроможності компаній, ефективності функціонування економіки загалом. Під час виступів доповідачів і активної дискусії були обговорені специфічні риси та тенденції діджиталізації у вітчизняних умовах, напрямки впровадженням цифрових технологій з метою оптимізації й автоматизації бізнес-процесів, покращення комунікаційних зв’язків зі споживачами та забезпечення конкурентних переваг.