Відбувся традиційний турнір з боулінгу кафедри маркетингу, інновацій та регіонального розвитку за кубок завідувача кафедри

29 листопада відбувся традиційний турнір з боулінгу кафедри маркетингу, інновацій та регіонального розвитку за кубок завідувача кафедри. В турнірі приймали участь п‘ять команд студентів (по одній від кожного курсу), а також команда викладачів кафедри.

Вже декілька років поспіль проводиться даний захід на честь святкування Дня маркетолога. У безкомпромісній боротьбі перше місце посіла команда 3 курсу, 2 місце зайняв 2 курс, а 3 місце – 4 курс маркетологів. Найкращим гравцем дня було визначено Богдана Клічука (студента 3 курсу).

Свято вдалося, бо маркетологи – велика дружня родина, яка вміє ефективно працювати та ефектно відпочивати!