Відбувся конкурс “Міс і містер Баланс 2016”

Професія бухгалтера, маючи великий спадок, є однією з найдавніших і незамінних професій, що існує та існуватиме стільки, скільки існує господарська діяльність. Вона завжди залишається затребуваною на ринку праці, престижною та високооплачуваною.

Кому, як не бухгалтерам, відомо, що щасливою може бути тільки та людина, у всіх сферах життя якої панує баланс. Саме це довели учасники другого професійного конкурсу кафедри обліку, аналізу і аудиту економічного факультету Чернівецького національного університету «МІС І МІСТЕР БАЛАНС 2016», який відбувся у концертному залі Будинку офіцерів.

У конкурсі брали участь найрозумніші, найкреативніші, найактивніші, найкрасивіші студенти та студентки: Скіпа Анна та Косюк Ігор (І курс), Куріпець Яна й Ілюк Олег (ІІ курс), Манзюк Ангеліна та Голянич Владислав (ІІІ курс), Гуславська Уляна та Гончарук Сергій (IV курс), Славич Олена та Лакуста Владислав (V курс).1Ведучими заходу були студенти V курсу – чарівна Марія Олійник та елегантний Микола Вальчук.2А які ж змагання без об’єктивного та поважного журі? Визначало переможців вельмишановне журі у складі: Васкана Василя Васильовича, члена Національної спілки письменників України, заслуженого працівника культури України; Філіпчук Наталії Василівни, заступника декана економічного факультету з навчально-виховної роботи; Павліщук Тетяни Михайлівни, начальника відділу консолідованої звітності ГУДКС у Чернівецькій області; Межинської Тетяни Валентинівни, начальника фінансового відділу, головного бухгалтера Чернівецької обласної ради.

Свою креативність, інтелектуальні та творчі здібності учасники мали змогу проявити у чотирьох конкурсах: «Представлення професії бухгалтера», «Інтелектуальний конкурс», «Конкурс талантів» та хореографічний конкурс «Україна – це ми».

У першому конкурсі учасники обґрунтували актуальність та значущість спеціальності «Облік і оподаткування» у сучасному глобалізованому суспільстві, висвітлили вимоги до фахівців у сфері обліку, аналізу, аудиту й оподаткування, які стосуються вмінь з акумулювання, оцінки, аналізу та контролю інформаційних потоків для потреб різних рівнів управління, і, навіть, провели SWOT-аналіз навчання на кафедрі обліку, аналізу і аудиту.3В «Інтелектуальному конкурсі» учасники довели, що професію бухгалтера може опанувати лише людина з гострим розумом, людина яка прагне до постійного самовдосконалення, готова вчитися протягом усього життя, уважно та старанно використовувати здобуті знання на практиці.4Свою унікальність кожна пара змогла проявити у «Конкурсі талантів». Номери були різноманітними та надзвичайно цікавими, кожен з них відзначався змістовністю, високим рівнем підготовки та самовіддачі.5Усі свої хореографічні здібності та патріотизм учасники проявили у п’ятому конкурсі «Україна – це ми».6Конкурсанти вибороли в нелегкій боротьбі перемогу у таких номінаціях:
«Міс і Містер Баланс» – Славич Олена та Лакуста Владислав;7«Віце Міс і Містер Баланс» – Гуславська Уляна та Гончарук Сергій, Манзюк Ангеліна та Голянич Владислав;
«Міс і Містер креативність» – Куріпець Яна й Ілюк Олег;
– «Міс і Містер відповідальність» – Скіпа Анна та Косюк Ігор.

Щиро дякуємо за вагомий внесок у підготовку заходу художньому керівникові студії сучасного танцю «Артеміда», хореографу, артистці балету Чернівецького академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Ольги Кобилянської Приходько Вікторії Петрівні.

Сподіваємося, що проведення конкурсу «МІС І МІСТЕР БАЛАНС» і надалі залишатиметься хорошою традицією для Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, яка сприятиме мобілізації творчого та інтелектуального потенціалу, об’єднанню студентів, популяризації спеціальності «Облік і оподаткування» серед потенційних абітурієнтів.8