Відбувся черговий етап факультетської студентської олімпіади з предмету Економіка підприємства

27 листопада 2018 року на базі економічного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбувся черговий етап факультетської студентської олімпіади з предмету Економіка підприємства.

В олімпіаді взяли участь 48 учасників-студентів ІІ-V курсів, спеціальностей: «Економіка підприємства», «Управління персоналом», «Маркетинг», «Облік і аудит», «Економічна кібернетика» та «Міжнародні економічні відносини». Конкурс складався з тестування учасників і вирішення завдань з дисципліни Економіка підприємства. Попередньо отримана грунтова підготовка дозволила нащим студентам достойно справитися з поставленими завданнями.

За результатами олімпіадного туру визначені «олімпійці»:
1 місце — Сироїжко Катерина (576 гр.)
2 місце — Рудько К. (576гр.), Клим О.С.(441 гр.),Суруджий Б.(275-1гр.)
3 місце — Тимчук А.(292-1гр.), Мартиненко М.І. (276 гр.), Сеньовська Я.В. (441гр.)

Кафедра економіки, підприємництва, торгівлі та біржової діяльності висловлює подяку всім учасникам і бажає успіхів у подальшій науково-дослідній діяльності!