Відбулася лекція відомих випускників кафедри маркетингу, інновацій та регіонального розвитку

8 жовтня відбулася лекція відомих випускників кафедри маркетингу, інновацій та регіонального розвитку 2018 року Баранника Євгена та Юрія Висоцкіса – засновників молодіжного бренду Morning Star. Вже з перших хвилин увага аудиторії була прикута до неймовірно епатажної та креативної презентації.

Подача цікавої та актуальної інформації, щодо реклами та брендингу в інстаграмі була підкріплена шаленою енергетикою спікерів. Під час презентації студенти отримали цілий ряд лайфхаків, щодо просування брендів в інстаграм. На завершення, студенти мали змогу проконсультуватись з Євгеном та Юрієм з різних питань практики маркетингу.