Відбулася лекція на тему: «Основи реклами Google Ads»

1 жовтня відбулася лекція Артура Штирбу, випускника кафедри маркетингу, інновацій та регіонального розвитку, який на сьогодні є авторитетним спеціалістом з платного трафіку (працює в агрегаторі
доставки їжі eda.ua, учасник фріланс-проектів) на тему: «Основи реклами Google Ads». У своєму виступі лектор наголосив на важливості інтернет реклами та можливостях такого інструменту, як Google Ads – сервісу контекстної, пошукової реклами від компанії Google.

Під час презентації студенти отримали великий обсяг актуальної інформації стосовно типів кампаній в Google Ads, доступних таргетингів, роль та види ремаркетингу, доцільність використання Google Analytics для оцінки ефективності та оптимізації рекламних кампаній. Кульмінацією лекції стало обговорення з аудиторією проблемних моментів практичного використання сервісу Google Ads.