Відбулась зустріч студентів економічного факультету із співвласником компанії «Вікторія»

31 травня 2018 р. в рамках проекту роуд-шоу, що організовує кафедра фінансів і кредиту ЧНУ ім. Ю. Федьковича відбулась зустріч студентів економічного факультету із співвласником компанії «Вікторія» – Задорожнім Романом Григоровичем.

Компанія «Вікторія» займається бухгалтерським та податковим супроводом на умовах аутсорсингу, юридичними послугами, реєстраціями, аудитом, наданням послуг організації професійного роботодавця (“аутстафінгу”) під однойменним брендом, а також дилерством ІТ-продуктів.

Роман Григорович поділився досвідом організації та управління компанією, розповів про основні види послуг, що надає компанія, а також запропонував різні вакансії працевлаштування для присутніх студентів. Зустріч була цікавою, інформативною та корисною для майбутніх економістів!