Відбулась інформаційна сесія щодо можливостей навчання закордоном студентів економічного факультету

26 квітня 2017 року в рамках святкування 46 річниці економічного факультету проведено інформаційну сесію «Досвід та можливості міжнародної академічної мобільності студентів», яка була проведена за ініціативи викладачів та студентів кафедри міжнародної економіки.

Мета проведення такого заходу полягала в ознайомленні студентів із програмами академічної мобільності, які діють в університеті, перевагами та результатами міжнародної мобільності студентів економічного факультету. Із привітаннями та інформаційними повідомленнями виступили декан економічного факультету Руслан Романович Білоскурський, завідувач кафедри міжнародної економіки Олександр Сергійович Саєнко, начальник відділу міжнародних зв’язків університету Сергій Михайлович Луканюк, заступник декана економічного факультету з міжнародної діяльності Андрій Васильович Верстяк. Окрім того, на заході було презентовано програму подвійного диплому з польським ВНЗ, в якій можуть приймати участь студенти економічного факультету ЧНУ імені Юрія Федьковича (скачати тут).

Своїм досвідом міжнародної мобільності та закордонного навчання поділилися й студенти різних спеціальностей. Тетяна Годованець, Христина-Ірина Євчук та Юрій Карпюк виступили із презентаціями та історіями своєї мобільності в Польщі, Нідерландах, Австрії, Іспанії по різним міжнародним програмам прямої мобільності та Erasmus+.

Окрім того, присутні могли подивитися відео презентації студентів економічного факультету Ірини Ляльчук, Олександара Рокочі, Юлії Флюнт та Наталії Білоус, які розповіли про навчання закордоном, наразі перебуваючи за програмою Erasmus+ в Іспанії та Норвегії.

Презентація історії та досвіду мобільності Тетяни Годованець

Презентація історії та досвіду мобільності Христини-Ірини Євчук

Презентація історії та досвіду мобільності Юрія Карпюка

Відеопрезентація Ірини Ляльчук та Олександра Рокочі з Університету м. Валенсія (Іспанія)