Відбудуться VIІ Буковинські старти Юних Економістів

Кафедра економічної теорії, менеджменту і адміністрування ЧНУ ім. Ю. Федьковича запрошує  всіх бажаючих учнів 9, 10, 11-х класів ліцеїв, гімназій, загальноосвітніх шкіл міста та області, вчителів, методистів взяти участь у VIІ-х Буковинських стартах Юних Економістів.

03 грудня 2020 року о 15.00 год. в онлайн формі на платформі meet.google.com/eqs-gced-dri  відбудуться VIІ Буковинські Старти Юних Економістів за сприяння департаменту освіти і науки Чернівецької  ОДА та ІППО в Чернівецькій області.

У програмі цього заходу передбачається:

• цікаві історії та практичні кейси від бізнес-тренерів, підприємців, студентів;
  • олімпіадно-вікторинний конкурс (вікторина, тести) – для усіх бажаючих;
  • ознайомлення  зі спеціальністю «Менеджмент» економічного факультету ЧНУ;
  • нагородження переможців і призерів Буковинських стартів.

Учасників просимо зареєструватися до 18:00 год. 01.12.2020 за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1xLaJ_qItjQbOjWJK_tS6lA3QM3DgV7xB-HolDyJaPI4/edit?usp=sharing

Чисельність учнів кожного навчального закладу не обмежується.

Запрошуємо до участіу цьому заході учнів 9, 10, 11-х класів ліцеїв, гімназій, загальноосвітніх шкіл міста та області, вчителів економіки, батьків, методистів, журналістів.