Відбудеться зустріч із представниками компанії PricewaterhouseCoopers (PwC) для обговорення можливості співпраці та працевлаштування

8 листопада 2018 року в четвер на економічному факультеті відбудеться зустріч із представниками компанії PricewaterhouseCoopers (PwC) для обговорення можливості співпраці та працевлаштування для студентів економічного факультету.
Початок зустрічі – 13 год. 00 хв.
Місце проведення – 73 аудиторія, економічний факультет

Компанія PwC присутня на українському ринку з 1993 року і надає  професійні послуги у сфері консалтингу та аудиту. Регіональна мережа включає головний офіс у Києві та представництва у Львові та Дніпрі із надання сервісних послуг у 3-х напрямках – аудит, податки та консалтинг і обслуговує більш ніж 10 країн східної та центральної Європи: Румунія, Польща, Словаччина, Чехія, Угорщина, Сербія, Хорватія, Словенія, Болгарія, Литва, Латвія, Естонія та Україна.

Компанія шукає фахівців із освітою у галузі економіки, фінансів, обліку та аудиту, кібернетики, ІТ зі знанням англійської мови + мов вищеописаних країн, а також пропонує:
– офіційну зарплату з першого дня;
– оплачуване стажування тут і за кордоном для працівників;
– гнучкий графік роботи;
– нетворкінг та Банк ідей, де можна розвивати свої софт навики;
– цікаву проектну роботу;
– страхування життя і медичне страхування.