Відбудеться відкрита лекція з енергограмотності

13 лютого о 13.00 на економічному факультеті імені Юрія Федьковича в 45 ауд. відбудеться відкрита лекція на тему: “Енергетична грамотність споживачів як запорука успіху реформування енергетичного сектору України”.

ЕНЕРГЕТИЧНА ГРАМОТНІСТЬ СПОЖИВАЧІВ
дорівнює енергетичній незалежності України?

Хочеш знати відповідь на це питання? Тоді приходь 13 лютого на економічний факультет Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича і послухай експерта Юлію Усенко.

Також ти дізнаєшся:
• Що таке енергетична грамотність споживача в контексті реформування енергосектору?
• Хто відповідає за регулювання цін на ринку, та чи може споживач впливати на цей процес?
• Яка модель енергоринку діє сьогодні, та чому запроваджується новий ринок?
• Які основні виклики для учасників ринку в нових умовах?
• Яка роль та можливості споживача в умовах функціонування нової моделі ринку електричної енергії?

Де? Економічний факультет ЧНУ ім. Ю. Федьковича, аудиторія 45.
Коли? 13 лютого о 13.00

Спікер – Юлія Усенко, голова Всеукраїнської агенції інвестицій та сталого розвитку, головний експерт групи Реформування енергетичного сектору за напрямком Енергетичні ринки Реанімаційного пакету реформ (РПР).

Андрій Кучуран: +380953666712
Анна Ноголь: +380955365822

Деталі можна дізнатися ТУТ.