Відбудеться презентація проекту “Лікбез. Історичний фронт”

8 червня 2018 року в Чернівцях пройде презентація проекту “Лікбез. Історичний фронт”.

Програма заходу:
12:00 вул. Кафедральна, 2; 14 корпус, 2 поверх, Зала Грушевського, (аудиторія № 33)

1) Презентація проекту “Лікбез. Історичний фронт”. Дарування літератури університету (Кирило Галушко)
2) “Будуючі” та “руйнуючі” міфи історії України: де шукати гідну стежку між історичною наукою та українським суспільством? (Кирило Галушко). Існує російська пропаганда, існують українські “патріотичні міфи”, існує академічна наука та країна, яка воює. Де шукати містків між академічною наукою та спільнотою? Якими можуть бути шляхи популяризації історії в світі, де усе є “ідеологією”? Чи є тут місце для реалізації історика не як “пропагандиста”, а як ученого та громадянина?
3) Русский мир: російська історична політика в Україні (Яна Примаченко). Історія України опинилася об’єктом інформаційної війни. Щороку історичні сюжети стають полем битви телеканалів, мітингувальників, політиків. Якими шляхами рухається в Україні “Русский мир”, і що можуть цьому протиставити наука та суспільство?