Відбудеться ІІІ міжнародна науково-практична конференція “Фінансові інструменти сталого розвитку економіки”

14 квітня 2021 р. на базі кафедри фінансів і кредиту економічного факультету відбудеться ІІІ міжнародна науково-практична конференція “Фінансові інструменти сталого розвитку економіки”.

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до обговорення питань сталого розвитку і поділитися своїми роздумами та ідеями. Тези та реєстраційну форму учасника необхідно надіслати до 1 квітня 2021 р. включно на адресу conference_finance@ukr.net

Заявку можна скачати за посиланням: заявка / application.

Участь у конференції БЕЗОПЛАТНА.

Кожен учасник конференції отримає збірник тез на електронну адресу, вказану у заявці, до 30 квітня 2021 року.

Детальніше з умовами участі в конференції Ви можете ознайомитись за посиланнями:

Сподіваємося на Вашу зацікавленість і бажаємо успіхів!