Відбудеться ІІ практичний бізнес-семінар «Анатомія бізнесу: Масштабування без ризиків»

28 травня 2019 року (вівторок) у Мармуровій залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбудеться другий цьогорічний практичний бізнес-семінар «Анатомія бізнесу: Масштабування без ризиків», співорганізатором якого виступає ЕКОНОМІЧНИЙ факультет.

Питання до обговорення:

• створення бізнесу, способи виведення компанії на новий рівень розвитку та підвищення її прибутковості;
  • інструменти та методи поліпшення якості організації та ведення бізнесу, автоматизація бізнесу та створення сильної команди;
  • пошук та відбір новітніх інструментів та актуальних знань у сфері digital.

Основними спікерами семінару виступлять:

• Костянтин Павленко, менеджер партнерського відділу компанії «Бітрікс24»;
  • Андрій Федоров, заступник директора компанії «Ольшанський і партнери»;
  • Віталій Ткаченко, співзасновник компанії «WTF marketing agency»;
  • Віталій Павлюк, співзасновник компанії «Lead Line IT»;
  • Оксана Долгова, сертифікований бізнес-тренер, BogushTime;
  • Андрій Кравець, засновник компанії «Brushme»;
  • Алла Сіньковська, практикуючий бізнес-консультант;
  • Яна Щоголь, засновниця та директор компанії «i-Dent»;
  • Тетяна Слисаренко, керівник відділу маркетингу і продажів компанії «Lead Line IT».

Тривалість семінару: 9:00–18:00.
Реєстрація: 9:00–9:30.
Місце проведення: Мармурова зала Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (вул. Коцюбинського 2, м. Чернівці).

Ознайомитись з програмою заходу та пройти реєстрацію можна тут: https://anatomy.bitrix.ua/spring2019/chernivtsi/