Відбудеться бізнес-семінар «Анатомія бізнесу: Підприємець, Персонал, Продажі, Прибуток», який організовують представники компаній «Бітрікс24» та «AlterEGO»

18 квітня 2019 року (четвер) у Мармуровій залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича відбудеться бізнес-семінар «Анатомія бізнесу: Підприємець, Персонал, Продажі, Прибуток», який, спільно з ЕКОНОМІЧНИМ факультетом, організовують представники компаній «Бітрікс24» та «AlterEGO»!!!

10 ТОП-спеціалістів із командоутворення, управління, маркетингу ознайомлять з найкращими українськими бізнес-кейсами та дадуть відповіді на питання:

• Як створити суперсильний бізнес, вивести компанію на новий рівень розвитку та отримати вибуховий ріст прибутку?
  • Які обрати інструменти поліпшення якості організації клієнтського досвіду та автоматизації бізнесу, а також як створити суперсильну команду зірок?
  • Як шукати та обирати нові перевірені працюючі інструменти та актуальні знання  у сфері digital?

Основними спікерами семінару виступлять:

• Костянтин Павленко, менеджер партнерського відділу компанії «Бітрікс24»;
  • Данило Тонкопій, компанії «DelFast», «CEO & Founder»;
  • Ганна Клименко, консалтингова компанія «Живое Дело», коуч команд, бізнес-тренер, консультант зі стратегічного маркетингу;
  • Костянтин Павленко, менеджер партнерського відділу компанії «Бітрікс24»;
  • Дмитро Моцьо, засновник та директор компаній «АМР Agency», «Business Inside»;
  • Ігор Солодов, Solodov.projects, експерт з управління людьми [за цінностями];
  • Світлана Отрощенко, CAPS consulting, senior partner;
  • Михайло Городецький, CAPS consulting, senior partner;
  • Кирило Мельничук, digital-агентство AlterEGO, директор з розвитку та співвласник;
  • Аліна Дикуха, креативний директор «SendPulse»,
  • Фрол Харько, спеціаліст із щастя.

Тривалість семінару: 9:00–18:00.
Реєстрація: 9:00–9:30.
Місце проведення: Мармурова зала Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (вул. Коцюбинського 2, м. Чернівці).

Ознайомитись з програмою заходу та пройти реєстрацію можна тут: http://bit.ly/2FiPG0N

Запрошуються викладачі, студенти та всі бажаючі!!!