Вчимо на практиці! Екскурсія маркетологів у рекламну майстерню “Три Дубки”

Маркетологи ЧНУ відвідали рекламне агентство “Три дубки”. Було круто і цікаво. Черговий раз переконалися, що робота для маркетологів є завжди, головне бажання працювати заробляючи ім’я та репутацію.

Студенти-маркетологи 372-ї групи економічного факультету ЧНУ розпочали тиждень з екскурсії у рекламну майстерню – місце, де створюється зовнішня реклама, виготовляються POS-матеріали, рекламні конструкції, елементи фотозони та сувеніри.

Михайло (один із співзасновників “Три Дубки”) розповів про особливості організації роботи рекламної майстерні. Показав технічні можливості обладнання у створенні сувенірів та POS-матеріалів. Студенти-маркетологи побачили, як створений в дизайнерській програмі макет втілюється в рекламний продукт.

Михайло цікавився навичками та можливостями студентів і запропонував наступного разу принести власний макет виконаний в програмі CorelDraw, який за допомоги лазеру машина виріже з пластику чи фанери.

Зустріч з рекламістами-практиками відбулася в рамках вивчення дисципліни “Маркетингові комунікації”. Тож була нагода відчути чим пахне рекламний бізнес.)

Охочі долучитися – приєднуйтесь! Інформацію можна отримати на кафедрі маркетингу, інновацій і регіонального розвитку.