В рамках святкування Днів факультету відбувся товариський міні-чемпіонат з футболу між командами студентів економічного факультету та коледжів м.Чернівців. У розіграші кубку та комплекту медалей взяли участь збірні команди Чернівецького індустріального коледжу, Чернівецького кооперативного економіко-правового коледжу, Коледжу ЧНУ ім. Ю.Федьковича та економічного факультету.

У напруженій та видовищній боротьбі перемогу здобула збірна студентів економічного факультету!
Вітаємо і бажаємо подальших перемог!

P.S. Команда переможців турніру зіграла товариський показовий матч із збірною викладачів, у якому теж перемогла з рахунком 3:0. )))