В Червоній залі відбудеться ІІІ Міжнародна Шумпетерівська конференція

21 жовтня 2016 р. в Червоній залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича розпочне роьоту ІІІ Міжнародна Шумпетерівська конференція «Наукова спадщина Йозефа Алоїза Шумпетера і сучасність: погляд із минулого в майбутнє».

Організаторами конференції є економічний факультет Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Центр економічних досліджень ім. Й.Шумпетера, Інститут доктора Яна-У.Сандала (Норвегія).
На пленарному засіданні з публічною лекцією виступить Шеремета Павло Михайлович, директор Школи управління Українського католицького університету, Міністр економічного розвитку і торгівлі України (з 27 лютого по 02 вересня 2014 року), а також з доповідями виступатимуть директор та науковці Центру Шумпетера Університету м. Грац (Австрія), директор Інституту д-ра Яна-Урбана Сандала (Норвегія), провідні українські науковці із Київа, Одеси, Харкова, Житомира, Чернівців.

Початок о 10:45, Червона зала ЧНУ ім. Ю. Федьковича.

Програму конференції можна скачати тут: english | українською.