Увага! Відбудеться відкрита лекція на тему «Фактори економічного розвитку держави»

Шановні студенти та колеги! 12-го вересня 2017 року в вівторок на економічному факультеті відбудеться відкрита лекція відомого економіста, професора Романа Шеремети на тему «Фактори економічного розвитку держави».

Початок лекції – 13:00.
Місце проведення – 49 аудиторія.

Роман Шеремета – відомий український науковець, випускник Івано-франківського Національного університету нафти й газу, очолив Top Economic Thinkers у 2015 році – рейтинг найкращих українських економістів, складений Forbs. Працює доцентом Школи менеджменту Уезерхед при Університеті Кейс Вестерн Резерв (США).

Є фахівцем в експериментальній економіці та теорії ігор. Входить до складу редколегії видання «Journal of Economic Behavior and Organization».

Запрошуються усі бажаючі!!!