Урочистості з нагоди 100-річчя від дня народження Костянтина Олександровича Червінського – ректора ЧНУ (1968–1987)

У четвер, 30 травня, у Червоній залі університету о 13:00 розпочнуться урочисті заходи з нагоди 100-річчя від дня народження Костянтина Олександровича Червінського – 48-го ректора Чернівецького державного (нині – національного) університету імені Юрія Федьковича (1968–1987), талановитого ученого, педагога, організатора, чиє ім’я нерозривно пов’язане з вищою школою України 50–90-х років.

Під час урочистостей відбудеться презентація видання «Ректор Червінський», яке являє собою зібрання матеріалів, що висвітлюють постать К. О. Червінського. Книга дає уявлення про наукову діяльність ректора, а також розкриває його як людину, керівника і воїна. В ній вміщено, спогади колег, учнів, друзів і рідних, а також матеріали з особистого архіву К. О. Червінського, листування, фотодокументи.

Заупокійна панахида (в пам’ять професора К. Червінського) розпочнеться 30 травня об 11:30 в храмі Трьох Святителів ЧНУ.

Запрошуються всі зацікавлені.