Участь команди економічного факультету у Всеукраїнському студентському чемпіонаті “Монетарна політика: виклик НБУ університетам”

Команда економічного факультету ЧНУ ім. Ю.Федьковича вперше прийняла участь у Всеукраїнському студентському чемпіонаті NBU University Challenge “Монетарна політика: виклик Національного банку України університетам”.

Цього року для участі в NBU University Challenge зареєструвались 35 команд з 27 університетів України.

Результати оцінювання:

Дякуємо за прийнятий виклик від Національного банку та участь вашої команди у змаганні. Презентація, підготовлена вашою командою, була ВИСОКО ОЦІНЕНА конкурсною комісією, проте конкуренція була високою і, на жаль, ваша команда не потрапила до фіналу.

Склад команди економічного факультету ЧНУ ім. Ю.Федьковича:

• Мельник Ярослав – капітан команди, (спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»),
  • Польова Ольга (спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування»),
  • Карпенко Юлія (спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування»),
  • Одочук Володимир (спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування»),
  • Шупер Антон (спеціальність «Фінанси, банківська справа та страхування»).
  • Масіян Анастасія – спеціальність «Економічна кібернетика»,
  • Доліцой Ольга – спеціальність «Економічна кібернетика»,
  • Пентелейчук Сергій – спеціальність «Економічна кібернетика»,
  • Гуцал Антон – спеціальність «Менеджмент організацій».

Керівник: к.е.н., доцент  кафедри фінансів і кредиту Ткач Євген Вікторович.

Дякуємо за допомогу в підготовці команди д.е.н. професору, завідувачу  кафедри фінансів і кредиту Нікіфорову Петру Опанасовичу та к.е.н. доценту кафедри економіко-математичного моделювання Вінничук Олені Юріївні!

Наша ціль на наступні роки – вихід у фінал!