У рамках проекту «Нові формати лекцій» відбулася зустріч з представником середнього та малого бізнесу Чернівців

У рамках проекту «Нові формати лекцій» у соціальній мережі інстаграм відбулася зустріч з представником середнього та малого бізнесу Чернівців, викладачем кафедри Маркетингу, інновацій та регіонального розвитку – Клипачом Андрієм Ярославовичем. У студентів та підписників сторінки кафедри маркетингу виникали питання стосовно роботи закладів харчування у такий складний для економіки період – а саме під час дій карантинних заходів. Андрій Ярославович з радістю розповів про боротьбу з проблеми та про нові можливості для майбутніх підприємців.

«Нові можливості? Та впринципі такі ж як і старі. Головне завзято шукати свою нішу та адаптуватися до змін економіки.»- відповів на основне питання зустрічі запрошений гість. Також на зустрічі було обговорено проблеми змін людських потреб, які виникли під час карантину та про їх можливу монетизацію.